Interesujesz się modą? Ten kurs jest dla ciebie

Interesujesz się modą? Ten kurs jest dla ciebie

Fot: Photogenica

Kurs zrozumienia i tworzenia mody organizuje holding Kering. Najlepsze jest to, że można w nim uczestniczyć przez Internet.

Holding Kering skupia najlepszych projektantów i takie marki jak: Gucci, Yves Saint Laurent, Alexander McQueen czy Sergio Rossi. Jego nowym celem jest pokazywać ludziom, jak można rozumieć modę i jak świadomie ją tworzyć. Już wkrótce ruszy pierwszy internetowy kurs projektowania przygotowany we współpracy z College of Fashion w Londynie. Jego oficjalna nazwa to „Moda i Równowaga: Jak zrozumieć luksusową modę w zmieniającym się stale świecie.” – „Stale pracujemy z naszymi domami nad rozwojem luksusowej mody jutra, ale chcemy też przyczynić się do ewolucji całej branży, dzieląc się naszym doświadczeniem i edukując następne pokolenia” – napisał w oficjalnym oświadczeniu Henri Pinault, prezes Kerling.
Kurs trwa 6 tygodni. Podczas zajęć poznasz teorię zrównoważonej mody, popartą prawdziwymi przykładami z branży. Filmy, podcasty, dyskusje i ćwiczenia będą dostępne na jednej platformie, do której możesz się zalogować przez komputer, tablet, smartfon. Kto może wziąć udział w kursie? Może zapisać się na niego każdy, ale organizatorzy nie ukrywają, że chcą przede wszystkim zmieniać percepcję mody u osób, które już pracują w branży lub właśnie do niej wchodzą. Kurs rozpoczyna się 9 kwietnia.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.