INTENSYWNA REGENERACJA W TRYBIE INSTANT!

maski Garnier  Fresh

fot. mat. prasowe

 

Okres wakacyjny może być wyjątkowo trudny dla cery. Silne działanie promieni słonecznych, wody, soli, piasku, a nawet wiatru sprawia, że może ona stracić swój zdrowy wygląd.

Nadmierna suchość, zaczerwienienia, szorstkość i wzmożona widoczność popękanych naczynek, to tylko niektóre ze skutków ubocznych lata. Dlatego po powrocie z wakacji, warto zwrócić szczególną uwagę na skórę i otoczyć ją intensywną opieką. W takim przypadku potrzebne jest nie tylko dogłębne nawilżenie, ale także odpowiednie odżywienie i regularna pielęgnacja.

Maseczki Garnier FRESH-MIX to super szybki sposób na zapewnienie cerze witaminowej bomby i uzupełnienie niezbędnych składników odżywczych. Delikatną, cienką tkaninę nasączono  skoncentrowanym serum, gwarantującym uczucie wyjątkowego ukojenia. Maska FRESH-MIX Z KWASEM HIALURONOWYM to potężna dawka nawilżenia. Jednocześnie widocznie wygładza i redukuje pierwsze oznaki starzenia. Maska FRESH-MIX VITAMIN C SHOT zawiera w swojej formule witaminę C, wspomagającą naturalne rozświetlenie i odżywienie cery, która już kwadrans po aplikacji maski jest intensywnie nawilżona i promienna.

Zegnij, ściśnij, połącz i nałóż – wystarczą cztery proste i szybkie kroki, aby zapewnić skórze to, co najlepsze. To dziecinnie proste!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.