Imprezowe hity w kolekcji Sinsay Party

kolekcja party

fot. mat. prasowe

 

Nowe propozycje w linii Lady stworzono z myślą o wszystkich Królowych Balu. W rolach głównych: cekiny, metaliczny połysk i najmodniejsze fasony sukienek.

Schyłek roku to nie tylko Święta, ale też rozgrzewka przed Sylwestrem, karnawałem i studniówkami. To właśnie z myślą o inauguracji imprezowego sezonu projektanci Sinsay przygotowali kolekcję Party, wchodzącą w skład linii Lady. Obszerna selekcja ubrań i dodatków zwraca uwagę połyskującymi detalami i fakturami, nawiązującymi do trendów ze światowych wybiegów.

Punktem wyjścia do stworzenia kolekcji Party były wieczorowe i balowe sukienki. Uwagę zwracają sukienki mini i maksi na cienkich ramiączkach oraz dwuczęściowe zestawy z topami i spódniczkami. Wszystkie sylwetki łączy szykowna paleta kolorów, obejmująca czernie, metaliczne szarości, beże i odcienie czerwieni. Wzrok najbardziej przykuwają jednak mieniące się cekiny, lekkie tiule oraz aksamitne i brokatowe faktury, które w karnawale okażą się nie do przecenienia. Całość spójnie uzupełnia starannie dobrana selekcja dodatków, na którą składają się botki w wyrazistych kolorach oraz uniwersalne, małe torebki.

sinasay kolekcja ubrań

fot. mat. prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.