Il Salone Milano Detox – ochrona włosów przed smogiem

Dużo się mówi o ochronie skóry przed smogiem, jednak nie tylko ona odczuwa  skutki zanieczyszczenia powietrza. Równie niekorzystnie smog wpływa na wygląd i kondycję włosów.

Anti-pollution to ochrona skóry i włosów przed smogiem, który jest mieszaniną metali ciężkich: dwutlenku azotu, ozonu, tlenku węgla, policyklicznych węglowodorów aromatycznych, kadmu, rtęci, ołowiu oraz pyłów zawieszonych PM 10 i PM 2,5. Są one groźne i działają toksycznie na ludzki organizm, również na skórę i włosy. Jak się zabezpieczyć przed niepożądanymi związkami chemicznymi i pyłami? Wielu fryzjerów, proponuje zabiegi wykonywane profesjonalnymi kosmetykami. Jest to jednak dość kosztowne i czasochłonne. Czy można więc chronić włosy bez częstych wizyt w salonie fryzjerskim? Można. Z pomocą przychodzi Il Salone Milano z serią Detox – trzema profesjonalnymi produktami  do użytku domowego, które chronią przed zanieczyszczeniami włosy i skórę głowy.

Szampon – pielęgnacja na co dzień

Profesjonalny czarny szampon do wszystkich rodzajów włosów. Formuła szamponu została wzbogacona węglem drzewnym wchłaniającym nieczystości, detoksykującym i chroniącym włókno włosa przed zanieczyszczeniami. Specjalna mieszanka składników aktywnych pomaga skórze głowy i włosom odnaleźć naturalną równowagę. Cena 29,99 zł/500 ml.

Profesjonalna odżywka

Profesjonalna czarna odżywka do wszystkich rodzajów włosów. Zawiera formułę wzbogaconą węglem roślinnym zdolnym do pochłaniania zanieczyszczeń, odtruwa włosy i chroni je przed zanieczyszczeniami. Dzięki specjalnej mieszance składników aktywnych regeneruje włosy i skórę głowy. Cena 29,99 zł/500 ml.

Spray bez spłukiwania

Specjalna formuła sprayu działa jak tarcza, chroni nasze włosy przed nieczystościami i zanieczyszczeniami. Jednocześnie odżywia i przywraca włosom uczucie miękkości. Cena 29,99 zł/200 ml.


fot. materiały prasowe, flickr/Helmuts Rudzītis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.