Ida Nowakowska w nowej kampanii BORN2BE

nowa kolekcja born2be

fot. mat. prasowy

Do zainspirowania się atmosferą nadmorskiego francuskiego kurortu i wakacyjnym szaleństwem zachęca w tym sezonie marka born2be. Cykl BORN2BE X #ITGIRLS – IDA NOWAKOWSKA tym razem w nieco innej, tanecznej odsłonie. A to za sprawą Idy Nowakowskiej – popularnej tancerki, choreografki i aktorki.

W rolę zwariowanej La Chici, która przypadkiem trafia na Riwierę Francuską, Ida wcieliła się brawurowo. Nie zabrakło humoru, koloru i ekspresji. Inspiracja francuskim stylem życia, tamtejszym krajobrazem i klimatem przyniosła  ciekawą kampanię w klimacie lat 70, gdzie pełno motywów roślinnych i zwierzęcych. Rajska plaża, swoboda i wolność uwiodły na tyle La Chice, że postanawia ona uciec tam, gdzie czas płynie wolniej. Przytłoczona wielkomiejską codziennością trafia w miejsce, o którym do tej pory tylko marzyła. Oddaje się bezwiednie tańcu i dotąd niespotykanemu rytmowi… Jesteście ciekawi, co z tego wyniknie?

Najnowszy cykl BORN2BE X #ITGIRLS – IDA NOWAKOWSKA to egzotyczna zabawa formą i ciałem. Na szybką i niezapomnianą podróż, na której słowo taniec wybrzmiewa zdecydowanie głośniej, bierzemy walizkę pełną ubrań od born2be! Nie ma tu miejsca na nudę. Zmysłowa La Chica zabiera wszystkich do świata, który emanuję słońcem i kolorami.

nowa kolekcja na lato born2be

fot. mat. prasowe

Letnia kolekcja marki born2be przywołuje egzotyczne miejsca, w których wszystko może się wydarzyć. Najmocniejszym akcentem są printy rodem z amazońskiej dżungli. Nie brakuje mocnych motywów roślinnych i zwierzęcych. Utrzymana kolorystyka butelkowej zieleni, pomarańczy i brązów obiecuje ekscytującą wyprawę do lat 70, gdzie króluje artystyczny i eklektyczny styl boho. Kolorowe kombinezony zdobione dzikimi roślinami, sandały w odcieniach lazuru czy w końcu ultra modne sukienki maxi to tylko nieliczne elementy, które czynią tę kolekcję wyjątkową. Uwagę przykuwają również charakterystyczne dla stylu boho plecione torebki. Born2be wyraźnie zaznacza, że wygoda i styl idą w parze i jednocześnie udowadnia, że moda lubi zataczać koło.

moda na lato

fot. mat. prasowe

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.