Hypoalergiczne sztyfty od Bell

Bell_twarz_hypo_blend stick make-up_03

Hypoallergenic Blend Stick Make-up

Hypoalergiczny intensywnie kryjący podkład w sztyfcie

Lekki podkład, który dopasowuje się do struktury skóry. Dzięki aksamitnej aplikacji nie tworzy plam i smug, a wygodna forma sztyftu pomaga precyzyjnie nałożyć odpowiednią ilość produktu. Podkład ujednolica koloryt cery i maskuje niedoskonałości. Pozostawia trwały, matowy efekt i przez wiele godzin zapobiega błyszczeniu się skóry.

Sugerowana cena: 24,99 pln

 

 

 

Bell_twarz_hypo_contour stickHypoallergenic Contour Stick

Hypoalergiczny sztyft modelujący

Trwały brązer w wygodnym sztyfcie, doskonały do modelowania kształtu twarzy. Dzięki aksamitnej aplikacji i lekkiej formule łatwo i precyzyjnie się rozprowadza. Idealnie stapia się ze skórą i nie obciąża makijażu. Nadaje skórze zdrowy wygląd i pozostawia słoneczny efekt lekkiej opalenizny.

Sugerowana cena: 24,99 pln

 

 

 

 

Bell_twarz_hypo_creamy rouge glow stick_01HYPOAllergenic Creamy Rouge Glow Stick

Hypoalergiczny róż w sztyfcie

Róż podkreślający kości policzkowe i modelujący kształt twarzy. Forma sztyftu sprawia, że aplikacja jest wygodna i dokładna. Lekka formuła sprawia, że róż łatwo się rozprowadza i nie pozostawia smug. Produkt idealnie adaptuje się do skóry i nie pozbawia jej naturalnego wyglądu. Róż jest trwały i nie ściera się, dzięki czemu cera jest promienna, rozświetlona i wygląda na wypoczętą przez cały dzień.

Sugerowana cena: 24,99 pln

 

 

 

Bell_twarz_hypo_illuminating stickHypoallergenic Illuminating Stick

Hypoalergiczny rozświetlacz w sztyfcie

Wrażenie rozświetlenia i zdrowej, wypoczętej skóry za jednym pociągnięciem. Dzięki formule dopasowującej się do struktury skóry i aksamitnej aplikacji bez smug, makijaż wygląda niezwykle naturalnie. Lekka i kremowa konsystencja pozostawiają delikatny efekt, trwały prze wiele godzin.

Sugerowana cena: 24,99 pln

 

 

 

 

Bell_twarz_hypo_make-up primer stickHYPOAllergenic Make-Up Primer Stick

Hypoalergiczna baza pod makijaż w sztyfcie

Lekka formuła, aksamitna aplikacja.  Baza doskonale się rozprowadza i nie pozostawia smug. Forma sztyftu sprawia, że jej nakładanie jest niezwykle wygodne. Baza idealnie adaptuje się do skóry, ukrywa pory i niedoskonałości – stają się mniej widoczne, a skóra jest niezwykle ładka. Cera jest promienna, a makijaż jest utrwalony na wiele godzin i przez długi czas pozostaje matowy i świeży.

Sugerowana cena: 24,99 pln

 

 

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.