HYALURON SPECIALIST – pierwsza pielęgnacja przeciw oznakom starzenia

 

kosmetyki z hialuronem loreal

fot.mat. prasowe

Kwas hialuronowy to jeden ze składników aktywnych występujących naturalnie w skórze. Jego ubytek wraz z upływającym czasem ma bezpośredni wpływ na kondycję skóry oraz pierwsze oznaki starzenia. 

Po 25 roku życia procesy odnowy komórkowej spowalniają i skóra zaczyna tracić naturalną zdolność do absorbowania wody. W wyniku tego staje się odczuwalnie odwodniona, traci swoja objętość i pojawiają się pierwsze zmarszczki. Chociaż to proces w pełni naturalny, większość z nas na tym etapie zaczyna się martwić. Im wcześniej zaczniemy myśleć o tym, żeby zabezpieczyć skórę przed działaniem czasu, tym później pojawią się efekty starzenia. Najlepszym rozwiązaniem jest więc wprowadzenie do codziennej pielęgnacji kosmetyków wzbogaconych w kwas hialuronowy o wysokim stężeniu.

Odpowiedzią na te potrzeby jest linia kremów L’Oréal Paris HYALURON SPECIALIST z formułą zawierającą dwa rodzaje kwasu hialuronowego, idealną do pielęgnacji skóry w wieku 25-45. Co szczególnego wyróżnia gamę Hyaluron Specialist?

Kwas hialuronowy – gwarancja sprężystej i dobrze nawilżonej skóry

Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem organizmu. Wiążąc cząsteczki wody, gwarantuje nawilżenie skóry, stawów czy też tkanki łącznej. Równie naturalnym jest proces polegający na powolnej utracie tego składnika po 25 roku życia. Linia L’Oréal Paris HYALURON SPECIALIST zawiera dwa rodzaje kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu: wielocząsteczkowy oraz fragmentaryzowany. Ich działanie doskonale się uzupełnia. Wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy działa na powierzchni skóry, nawilżając i zatrzymując wodę, ma właściwości wygładzające. Fragmentaryzowany kwas hialuronowy wnika w głębsze warstwy naskórka, aby przywrócić sprężystość i długotrwałe nawilżenie. Formuła linii została opracowana w trosce o potrzeby skóry 25+, która zaczyna potrzebować zewnętrznego wsparcia. W linii znajdziemy: HYALURON SPECIALIST Krem Na Dzień, HYALURON SPECIALIST Krem Na Noc, HYALURON SPECIALIST Krem Pod Oczy.

Krem Hyaluron Specialist Na Dzień

Krem na dzień wygładza zmarszczki i drobne linie. Dwa rodzaje kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu przywracają skórze sprężystość oraz dbają o jej długotrwałe nawilżenie, aby cera była świetlista i pełna blasku. Lekka i nietłusta forma doskonale sprawdza się jako pierwszy krok w codziennej pielęgnacji.

Krem Hyaluron Specialist Na Noc

Krem na noc o bogatej i odżywczej konsystencji, gwarantuje sprężystą i dobrze odżywioną skórę tuż po przebudzeniu. Wygładzenie drobnych linii, wypełnienie pierwszych zmarszczek oraz nawilżenie skóry są zasługą dwóch rodzajów kwasu hialuronowego. Cera o poranku jest wypoczęta, świeża i dobrze nawilżona.

Krem Hyaluron Specialist Pod Oczy

Dwa rodzaje kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu, stanowią podstawę tego lekkiego i nietłustego kremu, dbającego o potrzeby delikatnej skóry wokół oczu. Intensywne nawilżenie i wygładzenie doliny łez to zasługa wielkocząsteczkowego kwasu hialuronowego. Fragmentaryzowany kwas hialuronowy przywraca sprężystość oraz długotrwałe nawilżenie na poziomie wewnętrznych warstw naskórka. Z czasem z skóra wokół oczu jest wyraźnie wygładzona i napięta, wygląda na świeżą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.