Hotel, który bije rekordy popularności

Hotel, który bije rekordy popularności
W rankingu zostawił konkurentów daleko w tyle! Nic dziwnego, Anantara Kihavah na magicznych Malediwach kusi niepowtarzalnymi widokami i luksusem, jaki trudno spotkać. Bo gdzie indziej goście hotelowi mogą zjeżdżać do wody zjeżdżalnią bezpośrednio z pokoju?

Hotel Anantara Kihavah stanął na Malediwach. Kompleks 80 luksusowych willi stoi w krystalicznie czystej wodzie. Prowadzą do niej liczne zejścia, ale też zjeżdżalnia prosto z pokoju. Każdy z gości ma do dyspozycji basen ze słoną wodą, prywatną plażę, rozsuwane dachy w pokojach i możliwość zjedzenia obiadu w restauracji pod wodą. W ofercie hotelu jest też pływanie z delfinami czy żółwiami. Jeśli sesja w wodzie cię zmęczy, możesz odpocząć w hamaku zawieszonym nad oceanem. Z każdej strony rozpościera się magiczny widok. Anantara Kihavah szczyci się opinią luksusowego hotelu dla każdego, kto chce przeżyć magiczne chwile. Goście chętnie dzielą się w mediach społecznościowych swoimi przeżyciami.

Teraz Anantara Kihavah wygrał w rankingu na najpopularniejszy hotel Instagrama. Na 121 tys. oddanych głosów w rankingu Luxury Travel Advisor zdobył aż 45,385! Przedstawiciele hotelu z dumą odebrali wyróżnienie i oczywiście pochwalili się nim w mediach społecznościowych. – „Chciałbym podziękować czytelnikom Luxury Travel Advisor za ich głosy, którymi kolejny raz doceniliście piękno naszych wysp (…) mieliśmy to szczęście, że pracowali dla nas najlepsi architekci krajobrazu, specjaliści od wnętrz i designerzy. Ich wizja połączona z najwyższą dbałością o rafę koralową i ocean przełożyła się bezpośrednio na niezapomniany pobyt dla każdego z naszych gości” – napisał Dylan Counsel, dyrektor generalny kompleksu.
Pokój dla dwóch osób kosztuje jakieś 8 tys. zł. Za dobę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.