Hot Fire, paleta 12 cieni do powiek od marki SoSu

 

Sygnowana przez Suzanne Jackson paleta cieni Hot Fire rozeszła się w Irlandii w mgnieniu oka. U nas dopiero pojawiła się w sprzedaży. Czy na polskim rynku też ma szansę zostać hitem?

Otwierając efektowne pudełko Signature Smoky Palette – Hot Fire znajdziemy 12 cieni w naturalnych kolorach (od jasnego, cielistego różu aż po ciemną czekoladę) oraz duże lusterko. 8 cieni pozwala stworzyć matowy makijaż. Jego charakter można jednak łatwo zmienić, dodając blasku za pomocą kolejnych czterech połyskujących cieni: Pot of Gold, Iced, Blaze lub ognistego Flame. Wszystkie kolory doskonale się uzupełniają i pozwalają na stworzenie artystycznej kompozycji. Cienie są mocno napigmentowane i dość miękkie, dzięki czemu można je z łatwością blendować. Najlepiej za pomocą zestawu pędzli tej samej marki. 

Kolory są fantastycznie dobrane, każda znajdzie wśród nich swoje ulubione (a szczególnie kobiety o ciemniejszej karnacji, lubiące ciepłe barwy). Niektóre cienie warto nakładać suchym pędzlem, szczególnie te połyskujące (które zdobyły moje serce), natomiast do cieni matowych można użyć leciusieńko wilgotnego pędzla. 

Cienie to flagowy produkt marki SoSu stworzonej przez irlandzką blogerkę Suzanne Jackson. Kosmetyki SoSu odniosły ogromny sukces – był on tak spektakularny, że sieć Primark zaproponowała Suzanne stworzenie gamy ekskluzywnych rzęs. O nich będziecie mogli dowiedzieć się więcej z naszej kolejnej recenzji.

Cena cieni nie jest najniższa, ale też nie należy do najwyższych. Czy warto w nie zainwestować? Zdecydowanie tak. Jeśli lubicie zabawę makijażem, umiecie mieszać cienie tworząc na powiekach małe arcydzieła, to ta paleta jest dla Was!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.