Hit jesieni – listonoszka

torba listonoszka

fot. Shutterstock

Najmodniejszą torebkę jesieni zobaczyliśmy na pokazach mody już w lutym. To ukłon w stronę przeszłości i bardzo praktyczne rozwiązanie.

Kiedy projektanci mody zaprezentowali swoje jesienne kolekcje, szybko stało się jasne, że wraca moda na lekko bardziej nowoczesny styl lat 70. Jego częścią stanie się najmodniejsza torebka jesieni. Altuzarra pokazał ją w wersji z frędzlami, Coach wybrał minimalistyczną, bardziej elegancką wersję. Czas odgrzebać starą, dobrą listonoszkę.  Nietrudno ją polubić. To jedna z najbardziej wygodnych torebek damskich. Jej wielbiciele mówią o niej jako o idealnym połączeniu praktyki i elegancji. Listonoszka zmieści kosmetyki, klucze, ale też ukochaną powieść czy butelkę wody mineralnej. Długi pasek pozwoli ci założyć ją na wiele różnych sposobów. Można ją nosić codziennie, tak samo do pracy w biurze czy do parku na weekendowy spacer.

Nowy trend podchwycili już znani i lubiani. Z listonoszką pokazały się najbardziej popularne amerykańskie blogerki modowe: Aimee Song i Chiara Ferragni. Z eleganckimi modelami Ralpha Laurena widziano Jessicę Chastain czy Katie Holmes. Za gwiazdami podążają ich wielbiciele. Sprzedaż listonoszek wzrosła w Stanach Zjednoczonych o 40 proc. w stosunku do roku poprzedniego.

Tekst Marta Czabała

1 Comment

  • MagdaR napisał(a):

    Super! Miałam kiedyś taką torebkę, bardzo podobną do tej na zdjęciu. Muszę pokopać w szafie, może jeszcze gdzieś jest?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.