Hello Nature Cannabis Oil do regeneracji włosów

CeCe

Olej z konopi, uprawianej z dala od zgiełku cywilizacji, to główny składnik produktów z linii HELLO NATURE CANNABIS OIL FLEXIBILITY & RELAX. Dzięki niemu włosy otrzymają niezbędną dawkę regeneracji, zyskają elastyczność, sprężystość i piękny blask.

Atutem inspirowanych naturą produktów Hello Nature jest aż do 94,5% składników pochodzenia naturalnego, które w połączeniu z pięknym, orzeźwiającym zapachem stanowią mieszankę idealną. Brak parabenów, pochodnych ropy naftowej, konserwantów MIT i CIT oraz sztucznych barwników to dodatkowe argumenty za tym, żeby wypróbować serię Hello Nature z olejem z konopi.

Olej z konopi staje się kolejnym urodowym hitem. Nic w tym dziwnego. Wśród olei roślinnych znajduje się on w bowiem w ścisłej czołówce pod względem właściwości pielęgnacyjnych. Wynika to z jego składu, który w niemal 80 procentach stanowią niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT). Ich działanie wspierają proteiny, aminokwasy, minerały, witaminy oraz fosfolipidy. Znajdziemy w nim także substancje biologicznie czynne o właściwościach przeciwzapalnych, regenerujących, antyseptycznych, antyoksydacyjnych oraz chroniących przed słońcem. Jak się to przekłada na pielęgnacje naszych włosów? Okazuje się, że olej konopny zastosowany na skórę głowy nie tylko stymuluje wzrost włosów, ale jednocześnie dodaje im blasku i ułatwia ich rozczesywanie.

W skład linii HELLO NATURE CANNABIS wchodzą dwa produkty:

  • Szampon OLEJ Z KONOPI – to idealna podstawa codziennej pielęgnacji włosów. Produkt delikatne oczyszcza włosy, jednocześnie intensywnie je regenerując. Daje poczucie nawilżenia oraz poprawy elastyczności włosów. Cena ok. 19,90 zł/ 300 ml.

  • Odżywka OLEJ Z KONOPI – to porcja wzmocnienia i regeneracji dla włosów osłabionych i łamliwych. Po zastosowaniu pozostawia włosy lśniące i bardziej elastyczne. Cena ok. 19,90 zł/ 300 ml.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.