Hask Dry Shampoos

Nowa kolekcja HASK Dry Shampoos obejmuje ochroną bez względu na rodzaj włosów. Szampony pozostawiają świeże i czyste włosy. Każdy z suchych szamponów zawiera Oryza Sativa, czyli skrobię ryżową, która nawilża, odżywia i zmiękcza włosy. Pozostawiając je nawilżone, odżywione i miękkie po każdym użyciu.

ARGAN DRY SHAMPOO Olej arganowy z Marocco

Suchy szampon arganowy o świeżym, energetyzującym, pomarańczowo-cytrusowym zapachu. Lekka, arganowa formuła sprawia, że włosy drugiego dnia będą jeszcze świeższe niż pierwszego. ARGAN DRY SHAMPOO zawiera niezwykle drobną skrobię ryżową, która działa szybko, wchłaniając tłuszcz, pot i zapach, pozostawiając włosy odświeżone, sprężyste i czyste. Nie zostawia białych śladów talku na włosach! Olejek arganowy Virgin, stosowany w kolekcji HASK, jest bogaty w fitosterole, kwasy tłuszczowe omega-3, omega-7 i naturalne przeciwutleniacze, takie jak witamina E. Fitosterole nadają połysk, a kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-7 zapewniają miękkość. Witamina E i inne naturalne przeciwutleniacze leczą i naprawiają włosy zniszczone lub farbowane.

CHARCOAL DRY SHAMPOO Oczyszczający węgiel drzewny Citrus Oil

Suchy szampon oczyszczający węgiel o roślinnym, cytrusowym zapachu. Drobnoziarnista skrobia ryżowa z  dodatkiem proszku węglowego działa szybko, wchłaniając tłuszcz, pot i zapach. Pozostawia włosy miękkie i czyste. Węgiel drzewny składnik pochodzący z łupin orzecha kokosowego na Filipinach, działa jak magnes, przyciąga i usuwa zanieczyszczenia, pozostawia włosy pełne blasku. Oczyszczający węgiel drzewny HASK w połączeniu z bogatymi w witaminy C olejkami cytrynowymi i grejpfrutowymi, orzeźwia i pozostawia włosy zdrowe i odżywione.

COCONUT DRY SHAMPOO Olej kokosowy Monoi

Suchy szampon o zapachu tropikalnego kokosa. Drobna skrobia ryżowa działa szybko, pochłania tłuszcz, pot i zapach pozostawiając włosy sprężyste, odświeżone i czyste. Olej kokosowy stosowany jest w celu poprawy wyglądu włosów i kondycji skóry głowy oraz ochrony przed szkodliwymi warunkami. Super nawilżający olej monoi przywraca miękkość i elastyczność, tworząc warstwę ochronną, zapobiegającą uszkodzeniom włosów przez słońce czy wiatr, bez ich obciążania.

Kosmetyki dostępne w Hebe. Cena ok. 30 zł.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.