Hada Labo Tokyo – kosmetyki z Japonii

Hada Labo

Japońska filozofia piękna opiera się na przekonaniu, że działanie kosmetyków powinno odbywać się w pełnej harmonii ze skórą. W zgodzie z tą koncepcją powstały japońskie kosmetyki HADA LABO TOKYO™, przywracające skórze jej kluczowy składnik – kwas hialuronowy, którego zawartość maleje wraz z wiekiem.

Podobno nawilżający Lotion No.1 – Super Hydrator sprzedaje się w Japonii co 2 sekundy! Można go aplikować kilka razy w ciągu dnia, nawet na makijaż. Produkty HADA LABO TOKYO z oryginalnymi japońskimi recepturami weszły teraz na rynek polski.

Kosmetyki te są bogate w Super Hyaluronic AcidTM stanowiący połączenie trzech rodzajów kwasu hialuronowego. Zapewniają głębokie, wielopoziomowe nawilżenie oraz LOCK-in-MOIST, czyli zamknięcie wilgoci wewnątrz skóry na długi czas. Dzięki temu skutecznie redukują zmarszczki i przywracają cerze młodzieńczy blask. Niezwykle lekkie konsystencje są doskonałe do aplikacji w sposób, jaki czynią to Japonki, czyli warstwa na warstwę, co czyni z pielęgnacji skóry prawdziwie japoński rytuał piękna. Najlepsze efekty daje stosowanie ich właśnie zgodnie z japońskim rytuałem pielęgnacyjnym, zachowując odpowiednią kolejność aplikacji kolejnych kosmetyków. Kosmetyki HADA LABO TOKYO polecane są również dla cery wrażliwej.

Hada” to po japońsku skóra, a “Labo” laboratorium, zatem nazwa Hada Labo oznacza Laboratorium Skóry. W drogeriach Rossmann dostępnych jest 13 produktów marki HADA LABO TOKYO, w podziale na 2 linie:

  • linia WHITE / BIAŁA – dla każdego typu skóry, bez ograniczeń wieku

 

  • linia RED / CZERWONA – wzbogacona o odmładzający retinol i kolagen, dla skóry dojrzałej 40+

Za lotion trzeba zapłacić ok. 46 zł/150 ml, krem ok. 50 zł/50 ml, serum ok. 55 zł/30 ml.

 

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.