Gwiezdne Wojny od Max Factor

Max Factor

fot. Max Factor

Do największej filmowej premiery roku pozostały cztery miesiące. W oczekiwaniu na „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy”, nową propozycję makijażu przedstawił charakteryzator filmowego planu i aktorów – Max Factor.

Wkrótce do sprzedaży trafi nowa paleta kosmetyków. Firma nie zdradza jeszcze, co dokładnie się w niej znajdzie, do sieci trafiły jednak dwie, inspirowane filmem stylizacje. To dobra i zła strona Mocy. Twórcą stylizacji jest dyrektor kreatywny Max Factor Pat McGrath. Futurystyczne „Droid” i „Stormtrooper” (szturmowiec) zainspirowane zostały kluczowymi wątkami serii oraz ponadczasowym podziałem na dobro i zło. Nowy zestaw do makijażu nie jest jednak adresowany wyłącznie do wielbicieli Gwiezdnych Wojen. Max Factor zapewnia, że każda kobieta odnajdzie w niej coś dla siebie. Jak potwierdza McGrath, to ponadczasowy zestaw dla kobiety, która lubi śmiały makijaż i wyraźną stylizację.

To z czego dokładnie będzie składać się kolekcja, trzymane jest na razie w ścisłej tajemnicy. Sprzedaż ma rozpocząć się w Wielkiej Brytanii dopiero w listopadzie, miesiąc przed światową premierą Gwiezdnych Wojen. Zdążysz umalować się na premierę.

Tekst Marta Czabała

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.