Gwiazdy ambasadorkami targów Beauty Days i Wedding Days!

Izabela Janachowska, Magdlena Pieczonka

Od lewej: Magda Pieczonka, Anna  Sadowska, Izabela Janachowska; fot. materiały prasowe

 

Redakcja o-you.pl miała przyjemność gościć na konferencji prasowej Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days oraz Międzynarodowych Targów Ślubnych Warsaw Wedding Days, które odbędą się w trzeci weekend września.

W Konferencji wzięli udział przedstawiciele mediów, firmy i eksperci branży kosmetycznej, fryzjerskiej i ślubnej oraz influencerzy projektu #BeautyDaysBlogger. Organizatorzy ogłosili Ambasadorki Targów. Są nimi Magdalena Pieczonka (Ambasadorka Targów Beauty Days) oraz Izabela Janachowska (Ambasadorka Targów Warsaw Wedding Days). Wśród prelegentów była również Anna Sadowska, Dyrektor kreatywna marki FARMAGAN i Akademii Maniewski.

Wiele się będzie działo

– We wrześniu pobijemy Rekord Guinnessa w Największej ilości osób malujących usta jednocześnie. Dostaniecie lustereczko i szminkę i do dzieła! Zapraszamy również mężczyzn. – mówiła Ambasadorka Targów Beauty Days Magdalena Pieczonka.

Magdalena Pieczonka

                                Magdalena Pieczonka                                              fot. materiały prasowe

 

Na Targi Beauty Days organizatorzy zapraszają wszystkich profesjonalistów i miłośników piękna. Swoją ofertę zaprezentuje tam ponad 450 wystawców z 28 krajów. Targi to również kontynuacja znanych już wydarzeń m. in. International Barber Battle, Young Beauty Awards by Anagra, Bitwa na Pędzle. Będzie też mnóstwo nowości: Mistrzostwa Polski Brody i Wąsów 2019 w trzech kategoriach Długa Broda, Krótka Broda oraz Kreatywny Wąs. ponadto – EcoDays, Barber Battle Junior, konkurs z zakresu makijażu permanentnego i medycyny estetycznej Kopalnia Talentów oraz liczne pokazy i szkolenia. Podczas Targów odbędzie się kolejna edycja największego projektu w social mediach #BeautyDaysBlogger – spotkanie 1500 beauty influencerów.

– Warszawskie świętowanie 10-lecia Akademii Maniewski oraz kolekcji TIME LAPSE będzie niewiarygodnie interesującym wydarzeniem dla wszystkich profesjonalistów, zapraszamy na spotkania z Maciejem Maniewskim, szkoleniowcami akademii, ale również na szkolenia, które już przygotowujemy specjalnie dla fryzjerów odwiedzających Beauty Days. –mówiła Anna Sadowska, która zaprasza również wszystkie zainteresowane salony fryzjerskie do współpracy i dołączenia do FARMAGAN Familia.

ambasadorki targów

Od lewej: Anna  Sadowska, Magda Pieczonka, Izabela Janachowska; fot. materiały prasowe

 

Trendy ślubne na Wedding Days

Targi Warsaw Wedding Days to natomiast prawie 200 Wystawców, którzy zaprezentują najgorętsze trendy ślubne na nadchodzące sezony. Partnerem Strategicznym Targów jest weddingdream.pl. – Na scenie głównej Targów odbędzie się metamorfoza za żywo. Jedna, wybrana przez nas narzeczona zostanie poddana pełnej metamorfozie przedślubnej. Już nie mogę się doczekać. Koniecznie bądźcie z nami we wrześniu, ale już od dziś śledźcie nasze kanały social media, aby dowiedzieć się szczegółów i wziąć udział w Warsaw Wedding Days. –mówiła Ambasadorka Targów Izabela Janachowska.

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska                                                                                                        fot. materiały prasowe

Przypominamy, że Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days odbędą się w dniach 20 – 22 września.   Międzynarodowe Targi Ślubne Warsaw Wedding Days w dniach 21 – 22 września  w Ptak Warsaw Expo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.