GREETINGS FROM SAN FRANCISCO – KAMPANIA DIVERSE WIOSNA/LATO 2018

Kalifornijskie słońce, klimatyczne przedmieścia, zapierające dech w piersiach widoki i dwójka młodych, pełnych energii ludzi – oto najnowsza kampania Diverse. Marki, która w tym sezonie po raz kolejny chce udowodnić, że połączenie wygody i najnowszych trendów jest możliwe. Nowa kolekcja to prawdziwa mieszanka, która z pewnością zaskoczy Cię różnorodnością i świeżością. Projektanci tworząc damską kolekcję przede wszystkim postawili na podkreślenie kobiecości, dzięki niebanalnym formom, pastelowo-pudrowej kolorystyce i finezyjnym wykończeniom w postaci falban, sznurowań i różnego rodzaju wiązań. A jeśli to wszystko gdzieś już kiedyś słyszałaś, marka Diverse przygotowała prawdziwą nowość. Moda co prawda lubi powracać do tego, co nam dobrze znane i lubiane, jednak zgodnie ze światowymi tendencjami warto ryzykować. W związku z tym w kolekcji Diverse pojawiły się również oryginalne desenie, egzotyczne wzory, ciekawe zestawienia, wszechobecny branding i sportowe akcenty. To właśnie w tej kolekcji zwiewne tkaniny łączą się z surowym denimem, minimalistyczna forma z geometrycznymi cięciami, a monochromatyczna paleta z odważnymi kolorami. Wiosenne projekty przeznaczone są, więc dla dziewczyn odważnych i świadomych swojego stylu. Warta uwagi jest również męska kolekcja. Tu projektanci postawili na amerykański styl, klimat retro i uwielbiany przez panów casual. Tutaj też mieszanka – naszywki, multikolorowe akcenty, ale również proste formy i monochromatyczne zestawy. Panowie, którzy cenią sobie niewymuszony luz, a przy tym doskonale wiedzą czego szukają z pewnością w tej kolekcji znajdą coś dla siebie. To jednak nie koniec! Charakterystyczne dla tego sezonu są również licencjonowane mini kolekcje nawiązujące do amerykańskich symboli takich jak BEASTIE BOYS, PEPSI czy POLAROID.

Fot: mat. pras.

Kalifornijskie słońce, klimatyczne przedmieścia, zapierające dech w piersiach widoki i dwójka młodych, pełnych energii ludzi – oto najnowsza kampania Diverse.

Marki, która w tym sezonie po raz kolejny chce udowodnić, że połączenie wygody i najnowszych trendów jest możliwe. Nowa kolekcja to prawdziwa mieszanka, która z pewnością zaskoczy Cię różnorodnością i świeżością. Projektanci tworząc damską kolekcję przede wszystkim postawili na podkreślenie kobiecości, dzięki niebanalnym formom, pastelowo-pudrowej kolorystyce i finezyjnym wykończeniom w postaci falban, sznurowań i różnego rodzaju wiązań. A jeśli to wszystko gdzieś już kiedyś słyszałaś, marka Diverse przygotowała prawdziwą nowość. Moda co prawda lubi powracać do tego, co nam dobrze znane i lubiane, jednak zgodnie ze światowymi tendencjami warto ryzykować. W związku z tym w kolekcji Diverse pojawiły się również oryginalne desenie, egzotyczne wzory, ciekawe zestawienia, wszechobecny branding i sportowe akcenty. To właśnie w tej kolekcji zwiewne tkaniny łączą się z surowym denimem, minimalistyczna forma z geometrycznymi cięciami, a monochromatyczna paleta z odważnymi kolorami. Wiosenne projekty przeznaczone są, więc dla dziewczyn odważnych i świadomych swojego stylu. Warta uwagi jest również męska kolekcja. Tu projektanci postawili na amerykański styl, klimat retro i uwielbiany przez panów casual. Tutaj też mieszanka – naszywki, multikolorowe akcenty, ale również proste formy i monochromatyczne zestawy. Panowie, którzy cenią sobie niewymuszony luz, a przy tym doskonale wiedzą czego szukają z pewnością w tej kolekcji znajdą coś dla siebie.

DIVERSE WIOSNA/LATO 2018

Picture 1 of 32

To jednak nie koniec! Charakterystyczne dla tego sezonu są również licencjonowane mini kolekcje nawiązujące do amerykańskich symboli takich jak BEASTIE BOYS, PEPSI czy POLAROID.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.