Golden Krocus

fot. mat.pras.

Drogocenny eliksir młodości, zainspirowany rzadkim, greckim kwiatem – majestatycznym krokusem, teraz został uzupełniony o potężny eliksir pod oczy, który sprawia, że spojrzenie staje się świeże i pełne blasku. Przedstawiamy Golden Krocus Ageless Saffron Eye Elixir.

Golden Krocus Ageless Saffron to uniwersalna pielęgnacja przeciwstarzeniowa, idealna dla wszystkich typów skóry, z różnymi potrzebami i w każdym wieku. Pomaga skórze zachować młodzieńczą moc, zmniejsza oznaki starzenia i zmęczenia delikatnej okolicy wokół oczu. Eliksir wypełniony doskonałym antyoksydantem – ekstraktem z jednodniowego greckiego szafranu.

Eliksir pod oczy Golden Krocus Ageless Saffron działa zarówno jak booster [wzmacnia właściwości codziennie stosowanej pielęgnacji sprawiając, że skóra pod oczami jest zdrowa i mocna], jak i serum przeciwdziałające oznakom starzenia i zmęczenia [wypełnia skórę, zmniejsza widoczność kurzych łapek, obrzęków i cieni pod oczami]. Natychmiast odmładza i rozświetla twarz.

Wielokierunkowe działanie, dzięki synergii składników:

  • Ekstrakt z jednodniowego krokusa z Kozanii

Czerwone stygmaty kwiatu są bogatym źródłem krocyny – doskonałego antyutleniacza, który przyczynia się do zachowania ogólnego, dobrego stanu skóry. Potrzeba aż 150 tysięcy kwiatów, aby uzyskać zaledwie kilogram stygmatów krokusa – to sprawia, że jest on cenniejszy niż złoto. Drogocenne, czerwone stygmaty są przetwarzane w Laboratorium Ekstrakcji Ziół KORRES. Szafran zostaje tam zamieniony w ekstrakt tuż po jego zabraniu, w celu utrzymania maksymalnej siły działania przeciwutleniaczy.

  • Beta-glukan

Intensywnie nawilża oraz wspomaga naturalne mechanizmy obronne skóry przed czynnikami zewnętrznymi.

  • Zaawansowany technologicznie kompleks 6 silnie działających, naturalnych składników przeciwstarzeniowych

Zaawansowana technologicznie kombinacja składników aktywnych, które zmniejszają widoczność zmarszczek oraz cieni pod oczami, wyrównuje koloryt, wygładza, ujędrnia i wypełnia skórę, zwiększa jej elastyczność i napięcie. Naturalne krople nowego eliksiru pod oczy Golden Krocus Ageless Saffron oraz eliksiru młodości Golden Krocus to wyjątkowy rytuał pielęgnacyjny [na dzień i noc], który sprawi, że twarz będzie lśniła jak złoto!

AGELESS SAFFRON FACE ELIXIR – 419 zł

AGELESS SAFFRON EYE ELIXIR – 309 zł

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.