Francuska marka Qiriness w Polsce

Qiriness to dość młoda marka, istniejąca od 2004 roku. Od momentu powstania kieruje się ideą tworzenia kosmetyków, których działanie pielęgnacyjne oraz sposób aplikowania przypominają SPA w domu.

Pragnieniem założycielki Qiriness było zaoferowanie produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta, ukazujących zarówno jego piękno zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Dlatego dbałość o skuteczność składników aktywnych i o przyjemność płynącą ze zmysłowych chwil stosowania kosmetyków dały efekty maksymalnie zbliżone do tych, jakie proponują profesjonalne gabinety SPA.

Kosmetyki

Opracowywane i produkowane w renomowanych szwajcarskich laboratoriach, kosmetyki Qiriness gwarantują najwyższą jakość. Testowane dermatologicznie, wolne od parabenów wpisują się w kolejną koncepcję realizowaną przez markę – poszukiwania piękna w naturze. W warunkach codziennego życia skóra narażona jest na szereg szkodliwych substancji i zanieczyszczeń, sprawiających, że staje się ona podatna m.in. na alergie. Aby temu zapobiec i zaspokoić potrzeby wszystkich typów skóry, również tych wrażliwych, Qiriness starannie dobiera składniki swoich kosmetyków, stosując te, które są delikatne i bezpieczne, a także chronią przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi.

Wyjątkowe formuły

Naturalne składniki komponowane są w formuły. Tą, na której został zbudowany sukces marki, jest ekskluzywna formuła zamknięta w kompleksie EOS. Energy – energia, Oxygen – tlen, Serenity – spokój to elementy będące podstawą większości kosmetyków marki. Składa się na nie pięć składników aktywnych, które działają odprężająco, poprzez co realizuje się koncepcja SPA w domu. Qiriness oferuje także kosmetyki dedykowane mężczyznom. Te również bazują na specjalnym kompleksie – CED (Control, Energy, Defense) – opartym na trzech składnikach aktywnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.