Jak zrobić ozdoby z własnych zdjęć?

girlandy ze zdjęć

fot. mat. partnera

 

Jeżeli jesteś osobą kreatywną i masz głowę pełną pomysłów, to z pewnością uwielbiasz samodzielnie wykonywać ozdoby do swojego domu. Do tego celu idealnie nadają się własne zdjęcia. Zarówno zdjęcia cyfrowe, jak i papierowe fotografie możemy z powodzeniem wykorzystać do przyozdobienia swojego mieszkania.

 

W jaki sposób kreatywnie przyozdobić mieszkanie własnymi zdjęciami?

Jeśli posiadasz olbrzymie ilości zdjęć w postaci cyfrowych plików, zapisanych na komputerze, karcie SD lub na innych nośnikach, to warto pomyśleć o selekcji najlepszych ujęć i ich wydrukowaniu. Dzięki wielkoformatowym odbitkom możesz zrobić stylową ekspozycję na własnej, niezagospodarowanej ścianie. W tym celu warto zapoznać się z propozycjami internetowych fotolabów, które oferują swoje usługi z niezwykle przystępnych cenach. Oprócz wywoływania zdjęć online można także zamówić ciekawe fotogadżety z wybranym, własnym zdjęciem. Poszewki, poduszki, czy też kubki do gorących napojów ze zdjęciem, to bardzo prosty i szybki sposób, aby w nowoczesny sposób wyeksponować swoje zdjęcia. Personalizowane fotoprodukty mogą także stanowić ciekawy i wyjątkowy upominek dla bliskiej osoby. Jeśli chodzi o ozdobienie mieszkania przy pomocy zdjęć, to możemy również stworzyć za pośrednictwem znajomego programu graficznego interesujący kolaż, lub też plakat, używając swoich zdjęć do tego celu. Oczywiście także świetnym pomysłem może okazać się zrobienie fotograficznego kolażu, z przygotowanych wcześniej odbitek zdjęć, doklejonych do papierowej bazy. Takie kreatywne dzieło wystarczy elegancko oprawić i wyeksponować na ścianie. Tworzenie kolażu z papierowych zdjęć może okazać się świetną, rozwojową zabawą, w którą warto zaangażować również wszystkich domowników. Dzięki temu będziecie mogli wesoło i kreatywnie wspólnie spędzić czas. 

W ostatnich czasach bardzo popularne stało się również zdobienie wnętrz fotograficznymi girlandami. Do stworzenia takiej ozdoby będziemy potrzebowali jedynie bawełniany sznurek, spinacze do bielizny, lub małe kolorowe klamerki i oczywiście wybrane odbitki zdjęć. Jeśli już wiecie, jaką historię ma opowiadać nasza fotograficzna ekspozycja, to pozostaje tylko zawiesić swoje zdjęcia i cieszyć się niepowtarzalną ozdobą. Innym ciekawym pomysłem na zagospodarowanie swoich zdjęć, jest użycie ich do stworzenia kalendarza na ścianę. Może być on jednostronicowy, do którego  użyjemy tylko jednej fotografii lub też dwunastostronicowy z różnymi, wybranymi zdjęciami, na każdej stronie z kolejnym miesiącem.

Jak widać, własne fotografie można kreatywnie wykorzystać na wiele różnych sposobów, dlatego też powinniśmy jak najszybciej wywołać zdjęcia, w sprawdzonym, internetowym fotolabie.

Polecamy!

 

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.