Fluid matujący Must Have od SinSkin

Fluid to zawsze pożądany kosmetyk, ale jednocześnie trudno dobrać ten właściwy – zarówno pod względem koloru, jak i innych właściwości. Naturalnie więc chętnie poszukujemy i próbujemy, dlatego tym razem na tapecie fluid marki SinSkin.

Od producenta:

Fluid matująco-kryjący Must Have jest idealny do wykonywania profesjonalnego makijażu, doskonały na wielkie wyjścia i na co dzień. Daje efekt mocnego krycia, dobrze tuszuje niedoskonałości, ale jednocześnie wygląda naturalnie. Może być także zastosowany punktowo jako korektor do pokrycia naczynek i przebarwień. Świetnie wchłania sebum i daje matowy efekt i jest niewidoczny dla kamery. Zawiera filtry UV i jest rekomendowany osobom o cerze tłustej lub mieszanej.

SinSkin Must Have

Naszym zdaniem

Fluid jest estetycznie zapakowany, a na opakowaniu widoczne są wszystkie istotne informacje. Na pudełku wyraźnie pokazano, jaki w środku jest kolor. Tubka jest typowa, miękka, z wygodnym dzióbkiem do dozowania kosmetyku i świetnie spełnia swoje zadanie. A sam kosmetyk? Od razu zaskakuje bardzo szybka reakcja w kontakcie ze skórą – fluid momentalnie “zastyga” tworząc idealnie matową warstewkę z efektem dobrego pokrycia drobnych mankamentów skóry. Na pewno jedna warstwa wystarczy na zamaskowanie naczynek czy piegów, ale do pokrycia ciemnych pieprzyków lepiej użyć typowego korektora. Efekt jest faktycznie bardzo naturalny, nawet jeśli kolor nie jest idealnie dopasowany do danej karnacji. My przetestowaliśmy odcień Nude C20, który w rzeczywistości jest dość jasny, więc polecić można go jedynie osobom o jasnej cerze. Kosmetyk świetnie się “nosi” – w ciągu dnia można zapomnieć, że ma się go na twarzy. Jest też wyjątkowo trwały i nie brudzi ubrań. Z czystym sumieniem polecamy!

SinSkin Must Have

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.