Floslek DERMO EXPERT

Floslek Dermo Expert

Nowe dermokosmetyki przeznaczone do codziennej pielęgnacji przeciwzmarszczkowej  DERMO EXPERT™ to bezpieczne produkty, bogate w wysokie stężenie składników aktywnych o udokumentowanym działaniu. Cechuje je globalne, wielokierunkowe działanie nawilżające, wygładzające, odmładzające i regenerujące komórki naskórka

 

Liftingujący koncentrat DERMO EXPERT™ – Regularne stosowanie produktu powoduje, że zmarszczki mimiczne stają się mniej zaznaczone, a skóra staje się widocznie ujędrniona i młodsza.

Pojemność: 30 ml

Cena: ok. 30 zł

 

Odnawiający skórę koncentrat DERMO EXPERT™ – Regularne stosowanie koncentratu powoduje, że zmarszczki i linie mimiczne stają się mniej zaznaczone, a skóra staje się widocznie rozświetlona, doskonale nawilżona i aksamitnie gładka.

Pojemność: 30 ml

Cena: ok. 30 zł

 

Wypełniający zmarszczki koncentrat DERMO EXPERT™ – Regularnie stosowany powoduje, że zmarszczki i bruzdy stają się mniej zaznaczone, a skóra odzyskuje młodszy, promienny wygląd.

Pojemność: 30 ml

Cena: pk. 30 zł

Przeczytaj także

2 komentarze

  • zhonya napisał(a):

    kupiłam dla mamy dermo expert liftingujący zmarszczki i jest bardzo zadowolona, więc udany prezent 😀 zero podrażnień i widać poprawę wyglądu skóry już po kilku stosowaniach 😀

  • Tusia napisał(a):

    Stosuję Dermo expert odnawiający skórę, nawilża oraz odnawia, a co najważniejsze niedrogie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.