Floslek Arnica Active żel chłodzący

Floslek Arnica

Żel zawiera 14 cennych ekstraktów ziołowych o potwierdzonych właściwościach wspomagających krążenie oraz regenerujących skórę. Składniki aktywne zawarte w żelu wykazują działanie chłodzące, odprężające, relaksujące.

Przynoszą ulgę przeciążonym, naciągniętym i przetrenowanym mięśniom. Nanieść żel miejscowo na skórę i delikatnie wmasować. Pozostawić do wchłonięcia. Konsystencja żelowa sprawia, że preparat łatwo się rozprowadza, doskonale się wchłania i nie pozostawia na skórze lepkiej warstwy. Produkt polecany dla aktywnych osób obciążających mięśnie, uprawiających sport oraz osób starszych.

Nasza opinia:

Pierwszy raz zastosowałam go, gdy byłam na wyjeździe w górach. Chodziliśmy na bardzo długie wycieczki i moje nogi odmawiały posłuszeństwa, szczególnie, że trasa była dość trudna. Żel chłodzący okazał się wyjątkowo przydatny w tej sytuacji. Łagodził, koił, dawał uczucie ulgi. Po wsmarowaniu, skóra się nie lepi, co świadczy, że dobrze się wchłania. Dodatkowym plusem jest pojemność preparatu 200 ml. Starczy na długo i swobodnie można go używać na większych powierzchniach ciała bez obawy, że zaraz się skończy. Zapach tego preparatu przypomina typowe preparaty apteczne, co może trochę zniechęcać, ale można się do niego przyzywczaić. Dobry preparat dla tych, którzy lubią atywność fizyczną.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.