Ferie w dobrym stylu!

 

ubrania endo

fot. endo.pl

 

Ferie to czas długo wyczekiwanego wypoczynku – szaleństw na lodowisku, rodzinnego lepienia bałwana… Właściwe przygotowanie dzieci do zabaw na świeżym powietrzu to nie lada wyzwanie. Jak zapewnić komfort, jednocześnie chroniąc przed zimnem i nie rezygnować z modowych trendów?

Ferie zimowe – idealna okazja do wzmocnienia odporności, rozwijania naturalnej kreatywności i wzmacniania więzi z dzieckiem podczas wspólnych zabaw. Regularne przebywanie na świeżym powietrzu, dotlenia organizm, dlatego powinniśmy wychodzić na zewnątrz jak najczęściej. Wyjątkami od tej zasady są: temperatura przekraczająca -10˚C, obfite opady oraz silny wiatr. Kolejnym istotnym czynnikiem, który może zepsuć nam plany jest zanieczyszczenia powietrza. Dlatego należy systematycznie śledzić poziom smogu i uwzględniać go w swoich planach.

Ochrona przede wszystkim

Czasami trudno pogodzić funkcjonalność zimowych ubrań z estetyką. Dzieci zmuszane do noszenia kurtek czy czapek, które im się nie podobają, często po prostu je zdejmują. Endo.pl proponuje odzież i dodatki o różnorodnych krojach i kolorach. Kluczowe są również odpowiednie spodnie wykonane z wodoodpornej tkaniny i dodatkowo ocieplane. Takie ubranie sprawi, że nasze pociechy na pewno nie zmarzną podczas zabawy i będą mogły cieszyć się pełną swobodą ruchu.

Modnie i wygodnie

Zima to okres, który wcale nie musi być szary i nudny. Dziewczynkom na pewno przypadną do gustu romantyczne tiulowe spódnice lub – nieco prostsze w formie – mini z weluru. Mali dżentelmeni natomiast, z pewnością zachwycą się bluzami z motywami zwierząt, dinozaurów czy traktorów. Podczas zimowych wypraw do miasta przydadzą się modne plecaki w kształcie worka i ciepłe czapki z pomponami.

Stop nudzie!

Pogoda w styczniu i lutym lubi płatać nam figle, często jest na tyle nieprzyjemnie, że decydujemy się na rozrywki, które nie wymagają wychodzenia na zewnątrz. Kino, teatr czy kręgielnia to dla dzieci zawsze ogromna radość, ale także okazja, aby zaprezentować się w ciekawej stylizacji. Endo proponuje charakterystyczne t-shirty z napisami oraz grafikami tworzonymi przez polskich artystów. W kolekcji znajdziemy między innymi propozycje z hasłami: Wszystko mam pod kontrolą, Stop nudzie, Jestem odważna i dzika czy Ale kosmos! Koszulki z zadziornymi hasłami można znaleźć również w kolekcji dedykowanej rodzicom.

1 Comment

  • Domi napisał(a):

    Mojej córce akurat najbardziej podobają się ubranka w Carry i jakościowo też są okej, więc jak coś się jej podoba to kupuję modnisi mojej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.