Eyeliner Celebrities od Eveline

Konturówka do oczu to dla wielu kobiet podstawowy kosmetyk, wobec którego mają spore wymagania. Jak sprawdził się eyeliner od Eveline?

Nowy ultraprecyzyjny eyeliner Celebrities idealnie podkreśla oko. Zaopatrzony jest w cienki pędzelek, którym można narysować doskonałą kreskę. Jego dwufazowa konsystencja sprawia, że jest wyjątkowo trwały i nie kruszy się nawet w ekstremalnych warunkach. Maksymalnie odporny nawet w bardzo wilgotną pogodę oraz na częste zmiany temperatury. Nie rozmazuje się, dzięki czemu makijaż wygląda świeżo i idealnie przez cały dzień.

Eyeliner zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Estetyczne opakowanie, poręczny pędzelek z bardzo cienką końcówką, która absolutnie nadaje się do malowania cieniuteńkich kresek. Precyzję zapewnia nie tylko pędzelek, ale i konsystencja eyelinera. Kreski dość szybko wysychają i trzymają się doskonale co najmniej przez pół dnia. Upał, przypadkowe przetarcie oka mogą popsuć makijaż, ale nic nie szkodzi, bo kreski można szybciutko naprawić. Bardzo dobry produkt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.