Eveline, Facemed+, oczyszczający żel do mycia twarzy z aktywnym węglem, 3w1

Eveline, Facemed+, oczyszczający żel do mycia twarzy z aktywnym węglem, 3w1
Oczyszczający żel do mycia twarzy z aktywnym węglem opracowany został w ścisłej współpracy z dermatologiem. Polecany do każdego rodzaju cery, w szczególności skóry narażonej na zanieczyszczone miejskie powietrze oraz powracające niedoskonałości i błyszczenie.

Poprawia wygląd i kondycję skóry. Bez alkoholu, fizjologiczne pH. Opracowany w celu zminimalizowania ryzyka alergii. Pozostawia skórę nawilżoną i gładką.

Opinia:

Żel ma dość specyficzny czarny kolor, który podczas mydlenia zmienia się w szarą piankę. Nie trzeba się nim zniechęcać. Jest łatwy do aplikowania, i wydajny. Oczyszcza cerę z nadmiaru sebum i zanieczyszczeń, można też stosować go jako kosmetyk do demakijażu. Nie uczula, nie podrażnia, nie pozostawia poczucia ściągniętej skóry. Ma neutralny zapach, nie drażni nosa. Po tygodniu regularnego stosowania (rano i wieczorem) zauważyłam, że skóra jest wyraźnie oczyszczona i lepiej nawilżona. Przy myciu warto jest tylko pamiętać o dokładnym spłukaniu twarzy, inaczej na ręczniku zostaną ciemne ślady.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.