Emoji – jak wymyślić coś głupiego i na tym zarobić

Emoji – jak wymyślić coś głupiego i na tym zarobić

Fot: Photogenica

Nie każda kobieta może zostać księżniczką, przynajmniej nie w realu. W sieci nie ma żadnych ograniczeń, trzeba tylko sięgnąć po odpowiednie emoji. Będziesz mogła nim przekazywać królewskie gesty i teksty. Ale nie za darmo.

Wraz z zaręczynami z Harrym, Meghan Markle zniknęła z mediów społecznościowych. Usunęła konto, przynajmniej oficjalnie. Nie ma go żaden członek rodziny królewskiej. Jak się jednak okazuje, Panna Markle i jej przyszła szwagierka trafią już wkrótce ponownie do sieci. Raczej wbrew swojej woli.

MeghanMoji i KateMoji

Firma medialna DRKHORSMEDIA postanowiła zadedykować przyszłej Pannie Młodej specjalne emoji. Aby nikt nie poczuł się urażony, emoji „dostanie” także księżna Cambridge Kate. MeghanMoji i KateMoji zadebiutują w sieci w maju. Będziesz je mogła wykorzystywać za ok. 10 zł. Co będą wyrażać? Każdy emoji ma przekazywać frazy związane z królewskim życiem obu kobiet. KateMoji ma na przykład pić wino i wyrażać zdziwienie. Do emoji Meghan najprawdopodobniej dołączy emoji Harry, aby wspólnie wyrażać miłość. Kontrowersje wzbudzają frazy przypisane MeghanMoji, m.in. „Amerykańska księżniczka (…) bezczelny facet (…) czy mój tyłek dobrze w tym wygląda?”. DRKHORSMEDIA prosi internautów o sugestie, co jeszcze mogłyby przekazywać emoji. Swoje propozycje możesz wpisywać przez formularz na stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.