Ekopiękno i Babski Targ już wkrótce!

Już 9-10.11 w Katowicach odbędą się Targi Kosmetyków Naturalnych Ekopiękno wraz z Babskim Targiem.

Czy warto odwiedzać targi dla kobiet? Zdecydowanie! Babski Targ powstał z myślą o kobietach, które lubią być doceniane i rozpieszczane produktami wysokiej jakości. To miejsce, gdzie będzie można dostać ekologiczne kosmetyki, ręcznie wykonaną biżuterię, modę od polskich producentów. Na targach dostępna będzie również moda dla dzieci. Babski Targ to możliwość spędzenia dnia z przyjaciółkami, córkami, matkami – to idealny dzień na plotki, dzielenie się swoimi historiami, pyszne ciastko, kawę, a przede wszystkim zakupy.

Targi Ekopiękno i Babski Targ to miejsce, gdzie można znaleźć kosmetyki naturalne, tworzone w zgodzie z naturą, bez parabenów, SLS’ów, produktów odzwierzęcych i zbędnej chemii. Podczas targów można zapoznać się z najnowszą ofertą polskich i zagranicznych producentów naturalnych kosmetyków. Można także zyskać ogromną wiedzę dzięki sprzedawcom. To często osoby, które same tworzą kosmetyki, a prezentując je opowiadają o nich z pasją i zaangażowaniem.

Na targach będzie można kupić takie produkty, jak mydła naturalne do różnych typów skóry, kojące oraz nawilżające balsamy do ciała, naturalne olejki eteryczne czy też pielęgnujące skórę świece do masażu.

Targi Ekopiękno oraz Babski Targ to część Wege Festiwalu w Katowicach – największych targów wegańsko-wegetariańskich w Polsce.

Ekopiękno, Galeria Szyb Wilson,
ul. Oswobodzenia 1, Katowice
9.11.2019 sobota 12:00 – 19:00
10.11.2019 niedziela 12:00 – 18:00
Wstęp bezpłatny!


Miło nam poinformować, że portal o-you.pl jest patronem medialnym targów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.