Duckie Thot ambasadorką L’Oréal

 Duckie Thot ambasadorką L'Oréal

Fot: Duckie Thot/ mat. pres.

Australijska modelka ma szansę dołączyć do wąskiego grona elitarnych IT models.

Urodziła się w Melbourne, w Australii, ale płynie w niej krew Sudanki. Do tej pory znana była przede wszystkim z australijskiej edycji Top Model, gdzie zajęła 3 miejsce. Chwilę później przeprowadziła się do Nowego Jorku, gdzie skutecznie kontynuowała swoją karierę. Szła na wielu wybiegach, ostatnio w pokazie kolekcji Rihanny Savage X Fenty. Brała też udział m.in w kampaniach Fenty Beauty, Balmain, Moschino czy Oscar de la Renta
22-letnia Duckie Thot ma szansę na wejście do klubu najbardziej elitarnych modelek świata. Marka L’Oréal Paris ogłosiła niedawno, że dziewczyna została właśnie ambasadorką sieci. Zdjęcia z kampanii promocyjnej już trafiły do sieci i zyskały tysiące pozytywnych komentarzy. Pierwszym pokazem na żywo nowej ambasadorki będzie pokaz Le Défilé L’Oréal Paris na Sekwanie w Paryżu.

Skąd ten wybór? Jak wytłumaczył w oficjalnym oświadczeniu prezes L’Oréal, Pierre-Emmanuel Angeloglou, zdecydował nie tylko wygląd, ale też charakter modelki. „Jest przedstawicielką nowego pokolenia modelek, których zdjęcia podkreśla siła ich głosu. Jest oryginalna i pewna swojej wartości. Jej energia i przesłanie sprawia, że jest idealną kandydatką na dołączenie do rodziny L’Oréal Paris. Z przyjemnością witamy Duckie i chętnie będziemy jej towarzyszyć na drodze do motywowania innych kobiet, aby wierzyły w swoje piękno, niezależnie od tego, gdzie się urodziły”, napisał Angeloglou.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz