Drip Hair Dye – nowy sposób na koloryzację włosów

Drip Hair Dye – nowy sposób na koloryzację włosów
Kolor na włosach? A może kilka kolorów do letniej, lekko szalonej stylizacji? Drip Hair Dye to najnowsza, najmodniejsza metoda na kładzenie koloru na włosach i gwarancja niepowtarzalnego looku. Potrzebujesz tylko 8 wolnych godzin.

Metoda Drip Hair Dye (ang: kapiąca koloryzacja włosów) narodziła się w amerykańskim stanie Kolorado, w salonie fryzjerskim prowadzonym przez stylistkę Taylor Rae. Na co dzień kobieta specjalizuje się w farbowaniu włosów i korygowaniu kolorów. Jej inspiracją są klipy muzyczne i współczesne obrazy, Rae wierzy też w pozytywne działanie koloru na psychikę. Kobieta chciała znaleźć nowy sposób na farbowanie włosów i chętnie eksperymentowała. Testuje najpierw na manekinie, potem pokazuje efekty w mediach społecznościowych. Tak było i w tym przypadku. Gdy pokazała Drip Hair Dye, media społecznościowe oszalały. Na czym polega Drip Hair Dye? Zamiast mieszać farby i mozolnie nakładać je na włosy, Rae postanowiła rzucić farby (we wszystkich dostępnych, nawet bardzo szalonych barwach) na czubek głowy, a potem poczekać aż spłyną (kropla po kropli) wzdłuż włosów. Efekt spodobał się jej na tyle, że zdołała namówić na koloryzację klientkę. Resztę zrobiła reklama, głównie w mediach społecznościowych. Podobno do salonu Taylor Rae trzeba dzisiaj na swoją kolej czekać wiele tygodni, a klientki zjeżdżają się z sąsiednich stanów, pokonują tysiące kilometrów.

Jeśli chcesz wypróbować Drip Hair Dye, musisz uzbroić się w cierpliwość i przeznaczyć więcej pieniędzy niż na zwykłą koloryzację. Cena Drip Hair Dye jest ok. 20 procent wyższa, efekt docelowy uzyskasz po 8 godzinach od rzucenia farby na włosy. Niektóre kolory szybciej bledną, dlatego zabieg musisz powtarzać od 4 do 6 tygodni, w zależności od wybranego koloru. Te najszybciej blednące to m.in. srebro, niebieski pastelowy oraz rose gold, czyli modny różowo-złoty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.