Dragon Blood evrēe®

Dragon Blood evrēe® – główny składnik aktywny to żywica z draceny smoczej, potocznie nazywana smoczą krwią. Nowa linia ma za zadanie chronić skórę przed skutkami intensywnego trybu życia.

Intensywny styl życia poddaje skórę ciężkim próbom wytrzymałości. W efekcie traci ona blask i zdolność do autoregeneracji, staje się zwiotczała i niestety szybciej się starzeje. Nowa linia evrēe® Dragon Blood – po raz pierwszy na polskim rynku wykorzystuje moc żywicy z draceny smoczej, która niezwykle wzmacnia i regeneruje skórę. Życiodajna esencja, dzięki zawartości katechin i antocyjanów ma silne właściwości przeciwutleniające, przeciwzapalne i przede wszystkim – antyoksydacyjne. Przeciwdziała powstawaniu zmarszczek, a w połączeniu z innymi składnikami aktywnymi, linia Dragon Blood to prawdziwy eliksir młodości.

DRAGON BLOOD – Silnie regenerujący krem do twarzy został stworzony w odpowiedzi na potrzeby skóry osób prowadzących bardzo aktywny tryb życia. Szybko wchłaniająca się, odżywcza, ale jednocześnie niezapychająca porów formuła, dogłębnie regeneruje skórę. Znajdujący się w kremie olej buriti, dzięki wysokiej zawartości antyoksydantów wzmacnia skórę i zapobiega jej przedwczesnemu starzeniu się, zaś miłorząb japoński wyrównuje koloryt oraz uszczelnia naczynia krwionośne.

Składniki aktywne:

  • Wyciąg z draceny smoczej (smocza krew)
  • Miłorząb japoński
  • Olej buriti

Cena 29,99 zł/ 50 ml

Aktywnie wzmacniający eliksir młodości do twarzy DRAGON BLOOD to idealny produkt dla kobiet, które są aktywne życiowo. Eliksir w magiczny sposób wygładza skórę i wykazuje silne działanie przeciwzmarszczkowe. Skóra staje się odżywiona i zregenerowana, a za sprawą ochronnego, botanicznego filmu, który pozostaje na jej powierzchni, wszystkie nierówności i zmarszczki stają się mniej widoczne.

Składniki aktywne:

  • Żywica z draceny smoczej (smocza krew)
  • Olej buriti
  • Botaniczny film wygładzający

Cena 34,99/ 30 ml

DRAGON BLOOD – Silnie regenerujący krem pod oczy, dzięki skoncentrowanej formule dogłębnie nawilża delikatną skórę i wypełnia zmarszczki. Jeśli w Twoim spojrzeniu odbija się zawrotne tempo życia, pojawiają się kurze łapki, cienie,
a skóra pod oczami jest sucha i wiotka, to produkt dla Ciebie! Krem jest idealny zarówno na dzień – jako tarcza ochronna jak i na noc, żeby zregenerować
i naprawić skórę.

Składniki aktywne:

  • Wyciąg z draceny smoczej (smocza krew)
  • Masło moringa
  • Ekstrakt z dzikiego wina

Cena 24,99 zł/ 15 ml

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.