Divine Cream Samarité

Divine Cream Samarité

fot. mat. prasowy

Wysokie temperatury i towarzysząca im zwiększona wilgotność powietrza – oto dwa największe wyzwania, z którymi latem się zmagamy. Największych problemów doświadczają naturalnie osoby o cerze wrażliwej i suchej oraz… tłustej. Dlatego marka Samarité proponuje unikalne rozwiązanie – Divine Cream.

 

Upały i ekspozycja na słońce to poważne wyzwanie dla skóry suchej i wrażliwej. Cechujący ją brak bariery ochronnej oraz mniejsza ilość gruczołów łojowych powoduje, że szybko traci ona odpowiedni poziom nawilżenia, a stąd już krótka droga do podrażnień. Dlatego jej posiadaczki powinny szczególnie mocno zadbać o odpowiedni poziom nawilżenia i odbudowę płaszcza hydrolipidowego. Z kolei kobiety o typie cery tłustej w trakcie wakacji narzekają na nasilenie nieestetycznego błyszczenia, wynikające ze zwiększonej produkcji sebum. Remedium na ten problem stanowi unormowanie pracy gruczołów łojowych za pomocą właściwie dobranego kosmetyku. W obydwu przypadkach sięgając po Divine Cream Samarité zapewnimy naszej cerze doskonałe samopoczucie i wygląd.

Unikalna formuła Divine Cream Samarité zawiera 0% olejów i aż 33 naturalne ekstrakty. Jego oryginalna receptura powstała w oparciu o specjalnie wyselekcjonowane substancje połączone ze sobą z zachowaniem równowagi i harmonii. Krem pomaga zarówno skutecznie nawilżać, koić naczynka, redukować wydzielanie sebum oraz odbudowywać płaszcz hydrolipidowy. Dodatkowo napina i wygładza skórę, wygładza zmarszczki oraz zapewnia efekt liftingu. Może być stosowany również jako krem pod oczy, który zmniejsza opuchnięcia i cienie. Produkt jest idealny pod makijaż i przedłuża jego trwałość. Jego niezwykle lekka konsystencja nie obciąża skóry tak jak kremy na dzień. Jednocześnie jego bogata formuła oddziałuje na cerę niczym krem na noc.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.