Ditta Zimmermann zaprasza na spotkanie

Ditta Zimmermann

Ditta Zimmermann & Women to projekt cykliczny skierowany do kobiet. Każda uczestniczka znajdzie w nim coś inspirującego. Rozpoczynając od rozwoju osobistego, tajników zdrowia i urody, po sekrety pięknego wizerunku i dobrego stylu, a całość doprawiona jest szczyptą kultury!

Kolejne spotkanie odbędzie się już 23.02.2016 r. w butiku Ditta Zimmermann B07 w MODO przy ulicy Łopuszańskiej 22 w Warszawie. Motyw przewodni spotkania to METAMORFOZA! O biżuterii i artystycznej metamorfozie opowie Ditta Zimmermann – autorka marki i właścicielka butiku.

W programie prezentacje:

– Metamorfoza stylu – Joanna Ołtarzewska, projektantka mody

– Sekrety dobrego makijażu – Marta Kwiecińska, właścicielka Atelier Kwiecińska

– Sen i piękno – Karolina Ballard, właścicielka marki z luksusowymi łóżkami Cotton&Co.

– Metamorfoza zapachu – Katarzyna Kochańska z Herba Thea

Degustację francuskiego wina przeprowadzi właściciel Le Randez Vous i sommelier z ponad 25 letnim doświadczeniem – Gilles Guy.

Jaka jest biżuteria Ditty Zimmermann?

Przede wszystkim niezwykle różnorodna – każda z Pań z pewnością odnajdzie wśród propozycji projektantki coś zgodnego ze swoimi upodobaniami. Wystarczy zresztą zwrócić uwagę na samą różnorodność wzorów, kolekcji, czy kamieni: od subtelnego, najmodniejszego obecnie różowego kwarcu, poprzez perły, kryształ, granaty, ametysty, agaty dendrytowe, po czarny onyks. – “Polki są wymagające – konsekwentnie szukają własnego stylu i oryginalnych ozdób. Dlatego chciałam zaproponować swoim klientkom jak najbardziej zróżnicowane kolekcje” – komentuje Ditta Zimmermann.

Ditta Zimmermann

Zapraszamy na www.dittazimmermann.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.