Dermika Neocollagen

endermika

Dermika Neocollagen to seria wyspecjalizowanych kremów stworzona z myślą o kobietach dojrzałych, których skóra potrzebuje intensywnej odbudowy, zagęszczenia i odżywienia.

Kolagen odpowiada za gęstość i jędrność skóry. Niestety z wiekiem jego ilość spada. Dlatego w dojrzałym wieku intensywne działanie mające na celu odbudowę kolagenu, jest kluczowe dla utrzymania skóry w dobrej kondycji. Multikolagenowe kremy oparte zostały na zaawansowanych składnikach wzmacniających, regenerujących i naprawczych, dzięki czemu kremy efektywnie redukują zmarszczki, poprawiają napięcie, przywracają komfort i wygładzenie oraz odmładzają wygląd.

W kosmetykach zastosowano rekonstruktor kolagenowy – izolat z nanoplanktonu, fenomenu natury sprzed 2 mln. lat. W wyniku 10-letnich badań nad tym morskim organizmem udało się uzyskać składnik, który redukuje skutki spowolnienia metabolizmu komórkowego, jak wiotkość i utrata jędrności skóry. Poprawa gęstości skóry została udowodniona w badaniach aparaturowych – zwiększenie gęstości kolagenu w skórze nawet o 279%. Dermika Neocollagen M+ to kremy do pielęgnacji cery w okresie menopauzy. Zastosowano w nich ekstrakt z korzenia irysa. Jest on bogaty w fitoestrogeny, które ograniczają negatywny wpływ spadku ilości estrogenów na skórę.

FITOESTROGENOWY KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY NA DZIEŃ – poprawia gęstość skóry, redukuje zmarszczki, wygładza i nawilża. Cena ok. 79 zł/50 zł.

FITOESTROGENOWY KREM REGENERUJĄCY NA NOC – zmniejsza wiotczenie skóry i hamuje powstawanie zmarszczek, poprawa gęstość skóry, redukcja zmarszczki, wygładza i regeneruje. Cena ok. 79 zł/50 ml.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.