Dermika Hydralogiq

Dermika Hydralogiq

Linię Dermika HYDRALOGIQ stworzono, inspirując się profesjonalnym zabiegiem hydradermabrazji, który wykorzystuje odmładzającą synergię eksfoliacji i regeneracji skóry. Wyjątkowość pielęgnacji HYDRALOGIQ wynika z zastosowania technologii, które złuszczają martwe komórki naskórka i jednocześnie odbudowują oraz wzmacniają jego strukturę.

W kosmetykach HYDRALOGIQ zastosowano:

Technologię SOFT-PEEL, bazującą na stabilnej, usieciowanej formie enzymu złuszczającego. Enzym eksfoliuje naskórek, odsłaniając młodą cerę i otwierając ją na dobroczynne działanie składników aktywnych.

Technologię AQUA-SENSE, która restrukturyzuje naskórek i zatrzymuje wodę na jego każdym poziomie, aby dać impuls do wewnętrznej odnowy skóry. Intensywnie nawilża powierzchnię naskórka, wyrównuje i wygładza strukturę skóry. Stymuluje syntezę ceramidów, które porządkują i uszczelniają struktury naskórka, zapobiegając nadmiernej ucieczce wody. Stymuluje syntezę kwasu hialuronowego, który jest kluczowy dla architektury i spójności naskórka. Warunkuje prawidłowe dojrzewanie i migrację komórek do warstwy rogowej naskórka.

Formuły kremów wzbogacono o EKSTRAKT Z KWIATU PORCELANOWEGO, symbol nieskazitelnej gładkości, który rewitalizuje skórę, dodając jej blasku.

Seria produktów Dermika HYDRALOGIQ to kompletny program pielęgnacji dostosowany do potrzeb każdego typu cery. Formuła 2 w 1 (eksfoliacja + pielęgnacja) to rozwiązanie, które poprawi efektywność porannej i wieczornej pielęgnacji, oszczędzając cenny czas. Tworząc kosmetyki HYDRALOGIQ, pamiętaliśmy również o przyjemności, jaką powinien sprawiać rytuał pielęgnacji. Aksamitne kremy czarują delikatnym zapachem i śnieżnobiałą, lśniącą strukturą.

W linii dostępne są następujące produkty:

HYDRALOGIQ Krem hydra-rewitalizujący na dzień (cera normalna i sucha)  69,00 zł

HYDRALOGIQ Krem hydra-matujący na dzień ( cera normalna i mieszana)  69,00 zł

HYDRALOGIQ Krem hydra-odżywczy na noc (każdy rodzaj cery) 69,00 zł

HYDRALOGIQ Krem hydra-wygładzający skórę wokół oczu (każdy rodzaj cery) 49,00 zł

HYDRALOGIQ Serum hydra-eksfoliujące (każdy rodzaj cery) 59,00 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.