DERMEDIC. Płyn micelarny H2O Hydrain Hialuro do skóry suchej i bardzo suchej

DERMEDIC. Płyn micelarny H2O Hydrain Hialuro do skóry suchej i bardzo suchej
Zdaniem producenta

Płyn zmywa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia, pozostawiając uczucie świeżości i czystości – micele estrów kwasów tłuszczowych „przyciągają” zanieczyszczenia bez potrzeby nadmiernego tarcia skóry wacikiem.

Nie podrażnia oczu  – hypoalergiczny

Nie wysusza skóry. Hyaluronic acid – kwas hialuronowy, kompleks Hydroveg W – zmiękczają i utrzymują nawilżanie warstwy rogowej skóry.

Nie zatyka porów, nie pozostawia filmu na skórze.

Naszym zdaniem

Najbardziej lubię ten sposób zmywania makijażu, dlatego płyny micelarne stosuję codziennie. Hydrain Hialuro zgodnie z obietnicą producenta nie wysusza skóry, przeciwnie, po zastosowaniu płynu skóra jest przyjemnie nawilżona. Chwilę po zmyciu makijażu delikatnie się „lepi”, ale to uczucie szybko znika. Mam delikatną skórę, którą często podrażniają kosmetyki, dlatego bardzo ważne jest dla mnie, żeby przy demakijażu nie było konieczności mocnego pocierania wacikiem. Hydrain Hialuro dobrze radzi sobie ze zmywaniem makijażu z twarzy, nawet tego mocnego, gorzej z demakijażem oka. Czynność trzeba powtórzyć kilkakrotnie, żeby uzyskać pożądany efekt. Dlatego kosmetyk nie jest bardzo wydajny. Wielkim plusem jest dla mnie fakt, że nie podrażnia oczu. Zdarzyło mi się już wiele razy, że płyny micelarne powodowały szczypanie i nawet zaczerwienienie. Hydrain Hialuro pod tym względem jest bez zastrzeżeń. 

Opakowanie jest estetyczne. Podoba mi się to, że ma przyjemny, ale bardzo delikatny zapach. Po zastosowaniu ma się uczcie świeżości. Generalnie polecam, zwłaszcza osobom, które mają delikatną i skłonną do podrażnień skórę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.