Dermahair. Marka, która uratuje włosy

Dermahair

fot. mat.pras.

Dermahair to polska marka, która powstała, by ratować słabe włosy. Stworzył ją Artur Smołucha z miłości do żony.

Włosy mojej żony były wszędzie. W łazience, sypialni, na ubraniach. Gdzie się pojawiała, zostawiała po sobie ślad. Stosowała liczne wcierki, zażyła suplementy, jednak nic nie pomagało. Na własną rękę postanowiłem poszukać czegoś, co pomoże pozbyć się jej problemu związanego z utratą włosów. Temat nas tak bardzo zaangażował, że zatrudniliśmy najlepszych specjalistów do opracowania innowacyjnego produktu – lekarstwa dla mojej ukochanej żony, która od wielu lat zmaga się z chorobą tarczycy. Premierowy produkt naszej marki to szampon przeciw wypadaniu włosów Dermahair Herbal. Zanim ujrzał on światło dzienne był przez nią bardzo dokładnie przetestowany. Sprawdził się w 100 procentach, osiągnęliśmy to, co chcieliśmy, jej włosy przestały wypadać. Widząc ten postęp, postanowiliśmy wprowadzić produkt na rynek. Dziś nasza marka cieszy się dużym powodzeniem. Każdego dnia otrzymujemy setki e-maili, które potwierdzają, że stworzyliśmy coś wyjątkowego” – opowiada o działalności marki Dermahair Artur Smołucha.

fot. mat.pras. Dermahair

Szampon Dermahair Herbal to produkt wykorzystujący moc tarczycy bajkalskiej. Mechanizm jej działania opiera się na aktywizacji, stymulacji i zahamowaniu starzenia się komórek macierzystych. Skuteczność tego surowca niezależna jest od kwestii hormonalnych i płci. Badania aplikacyjne wykazały, że stosowanie produktu pozwala na uzyskanie następujących efektów:
– hamuje nadmierne wypadanie włosów,
– zagęszcza włosy,
– pozwala je wzmocnić,
– regeneruje strukturę włosa,
– przywraca zniszczonym włosom witalność i blask,
– daje uczucie odżywienia,
– ułatwia rozczesywanie zarówno włosów mokrych, jak i suchych. Ten innowacyjny produkt, który powstał z miłości aktora do żony jest ogólnodostępny w sprzedaży internetowej www.dermahair.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.