Demakijaż Caudalie

Demakijaż Caudalie – kosmetyki skomponowane w ponad 90% ze składników naturalnego pochodzenia. Wszystko dla perfekcyjnego i łagodnego demakijażu.

Każda kobieta ma swoje własne rytuały pielęgnacyjne. Bez względu na wszystko, demakijaż jest najistotniejszym etapem dbania o piękną skórę. Dla kobiet ze skórą suchą, mieszaną lub wrażliwą, zwłaszcza mieszkających w mieście lub często przebywających na zewnątrz, dokładne oczyszczanie jest sekretem zdrowej i pełnej blasku skóry, a dodatkowo zwiększa ono skuteczność codziennej pielęgnacji. MLECZKO, OLEJEK, WODA CZY PIANKA? Każda skóra potrzebuje własnego rozwiązania, dostosowanego do jej potrzeb i upodobań. W ten sposób można łączyć skuteczność z przyjemnymi doznaniami zmysłowymi.

 

OLEJEK DO DEMAKIJAŻU – połączenie nawilżających olejków z pestek winogron i ze słodkich migdałów, olejku ze słonecznika i olejku rycynowego pozwala dokładnie zmyć makijaż z twarzy, oczu, ust. Radzi sobie nawet z kosmetykami wodoodpornymi – ok. 63 zł.

PIANKA OCZYSZCZAJĄCA – o lekkiej i bogatej konsystencji. Nie zawiera mydła, delikatnie myje i oczyszcza dzięki
nawilżającemu ekstraktowi z winogron i szałwii o właściwościach oczyszczających – ok. 62 zł.

PŁYN MICELARNY DO DEMAKIJAŻU  – formuła z nawilżającą wodą z winogron z upraw bio i łagodzącym rumiankiem oczyszcza i nawilża skórę, a równocześnie łagodzi podrażnienia – ok. 62 zł.

 

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.