Święta w detalu – dekoracje domu na Boże Narodzenie

dekoracje świetlne

Girlanda Decoking chain, dekoracja Best season polygon, łańcuch świetlny Villa collection pine.  Fot. Bonami.pl/ materiały prasowe

Boże Narodzenie tuż tuż, a my coraz częściej myślimy z radością o spotkaniu bliskich, pysznościach na wigilijnym stole oraz niepowtarzalnym zapachu choinki. Chcąc przyśpieszyć pojawienie się tej magicznej aury w domu, zaczynamy wprowadzać do wystroju świąteczne dekoracje. Na jakie akcesoria warto postawić, aby wyczarować prawdziwą, świąteczną aranżację domu? Na to pytanie odpowiada Marta Kmošenová, ekspert Bonami.pl.

Przygotowywanie i dekorowanie domu na Boże Narodzenie to przyjemna czynność. Urokliwe akcesoria rozpalają w nas ciepłe, świąteczne emocje i sprawią, że każde pomieszczenie nabiera wyjątkowego charakteru. Na co warto zwrócić uwagę, aby móc w pełni odczuć magię zbliżających się świąt?

Świąteczne ciepło nie tylko w sercach

Nic tak nie tworzy przytulnej, zimowej aury świąt jak ciepłe koce, ozdobne poduszki czy miękkie dywany. Kiedy temperatura spada poniżej zera, a za oknem wcześniej zapada zmrok, coraz częściej myślimy o otuleniu się miękkim pledem w domowym zaciszu. – „Koce i poduszki o ciekawej fakturze oraz pięknych zdobieniach sprawdzają się jako doskonałe dopełnienie przytulnej, świątecznej aranżacji wnętrza. Idealnym tego przykładem jest ręcznie tkany pled Homemania Teto (…)” – mówi Marta Kmošenová. 

dekoracje domu

Koc Teto powder, girlanda Luuka.
Fot. Bonami.pl/materiały prasowe

Rozjaśnij wnętrze światłem

Czas Bożego Narodzenia często kojarzy nam się z delikatnym, ciepłym światłem świec, choinkowych lampek czy zewnętrznych iluminacji domów. Co zatem zrobić, aby stworzyć urokliwy, świąteczny klimat? Z pomocą przychodzą dostępne w ofercie Bonami.pl girlandy świetlne, świecące ozdoby, np. girlanda  cotton balls LED Luuka. Dzięki subtelnemu światłu, wnętrze mieszkania zostanie wypełnione przytulnymi, delikatnymi refleksami, stanowiąc jednocześnie idealne dopełnienie pozostałych dekoracji świątecznych. – Pięknie zaakcentują świąteczny nastrój, nie pozbawiając przy tym wnętrza wyczucia dobrego smaku.” – radzi Marta Kmošenová, ekspert Bonami.pl. Zbliżające się Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, którym warto zacząć cieszyć się dużo wcześniej. Pozwoli nam to naładować akumulatory i z uśmiechem spędzić ostatnie tygodnie roku. Dekoracje i akcesoria świąteczne z pewnością pomogą stworzyć, a następnie zatrzymać świąteczną atmosferę ciepła i radości.

dekoracje świąteczne domu

Bombki szklane J line bauble, girlanda Decoking simple.                                                                        Fot. Bonami.pl/materiały prasowe

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.