Czym obdarować na święta wyjątkowego mężczyznę?

fot. mat.pras.

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to idealny czas na obdarowywanie bliskich nam osób. Jeśli chcesz w szczególny sposób umilić ten okres wyjątkowemu mężczyźnie, a jednocześnie odejść od typowych, materialnych upominków, powinnaś rozważyć podarowanie mu emocji, które z pewnością zostaną w jego pamięci na bardzo długo. Przeczytaj artykuł i sprawdź, jakie opcje prezentowe warto rozważyć.

Prezent dla miłośnika lotnictwa

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, a ty nadal zastanawiasz się, jaki upominek podarować ukochanemu mężczyźnie? Chcesz, żeby Twój podarunek był oryginalny i autentycznie zapadł w pamięć? Okazuje się, że wyjątkowy prezent dla niego na święta wcale nie musi mieć być materialny. Wręcz przeciwnie – warto zainwestować w przeżycia i wspomnienia, które pozostaną z nim na długo.

Wielu mężczyzn fascynuje się różnymi środkami transportu. Wśród nich znajdują się również miłośnicy lotnictwa. Jeśli twój ukochany należy właśnie do tego grona, dobrym pomysłem może być podarowanie mu krótkiego lotu wybraną maszyną. Opcji do wyboru jest mnóstwo. Jedną z nich jest lot w symulatorze myśliwca, w którym szkolą się m.in. zawodowi żołnierze. Możliwość dokładnego zapoznania się z kokpitem maszyny, a następnie niezwykle realistyczny lot setki kilometrów ponad ziemię to gwarancja niezapomnianych wrażeń.

Dla fanów ekstremalnych przeżyć świetnym prezentem może być lot motolotnią lub motoparalotnią. W skład obu atrakcji wchodzi krótkie szkolenie, a następnie kilkunastominutowy lot setki kilometrów nad ziemią. Możliwość samodzielnego wzniesienia się tak wysoko i podziwiania ziemi z lotu ptaka to niezapomniane przeżycie, które pozostanie w pamięci na całe życie.

Dobrym pomysłem na prezent jest również swobodny lot w aerotunelu. To idealna rozrywka dla wielbiciela mocnych wrażeń i sportów ekstremalnych. Strumień powietrza o prędkości 300 km/h pozwoli ukochanemu pokonać grawitację i sprawi, że na własnej skórze będzie mógł poczuć przyjemność z latania.

Upominek dla zwolennika spokojnych rozrywek

Jeśli natomiast szukasz prezentu dla mężczyzny preferującego spokojniejsze rozrywki, dobrym pomysłem będzie podarowanie mu bonu na degustację piwa oraz kurs kiperski. Podczas niego ukochany przejdzie przez dokładne szkolenie sensoryczne i testy węchowe, spróbuje ośmiu gatunków piw oraz pozna zasady ich serwowania, dobierania do potraw i okoliczności. Jest to idealny pomysł na prezent dla miłośnika tego trunku.

Kolejną wartą rozważenia propozycją jest podarowanie bonu na spektakl teatralny dla dwojga. Samodzielna możliwość wyboru przedstawienia i delektowania się magią teatru sprawi, że twój prezent może okazać się niezwykle romantyczną randką.

Innym prezentem, który pozwoli nadrobić zaległości we wspólnym spędzaniu czasu, jest pokaz kulinarny dla dwojga. Specjalnie dla was zostanie przygotowana uczta składająca się z trzech wymagających dań. Największą frajdę stanowić będzie samo podpatrywanie kulinarnych tajników doświadczonego szefa kuchni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.