Czego życzy sobie kobieta – już wkrótce w kinach!

Czego życzy sobie kobieta

Fot: mat. pras.

Zakochana Sharon Stone w bikini w zwiastunie filmu „Czego życzy sobie kobieta” Gwiazda „Nagiego instynktu” udowadnia, że zawsze jest czas na spełnianie marzeń Najbardziej romantyczna komedia tego lata w kinach od 13 lipca.

Niezapomniana Catherine Tramell z „Nagiego instyntku”, gwiazda „Broken Flowers” Jima Jarmusha, nominowana do Oscara za rolę w „Kasynie” Martina Scorsese… Sharon Stone to niekwestionowana gwiazda wielkiego ekranu! W nowej komedii romantycznej pokazuje, że doskonale sprawdza się w rolach komediowych. Jako zagubiona w życiu i w miłości Senna Burges w filmie „Czego życzy sobie kobieta” wciąż napotyka na nowe przeszkody. Udowadnia jednak, że zawsze można zmienić wszystko na lepsze i spełnić swoje marzenia! Ta podnosząca na duchu komedia romantyczna wejdzie na ekrany polskich kin 13 lipca.

Senna Burges (Sharon Stone) jest projektantką mody, ale jej życie dalekie jest od wymarzonego ideału. Mimo, że umawia się z młodszymi mężczyznami – nie może znaleźć właściwego partnera, z którym chciałaby spędzić resztę życia. Nawet pomoc w poznawaniu nowych kandydatów, którą zajmuje się jej najlepsza przyjaciółka nie przynosi oczekiwanego rezultatu. Wszystko się zmienia, gdy w dniu swoich urodzin poznaje przystojnego Adama (Tony Goldwyn). Co prawda nie jest wymarzonym przez bohaterkę sławnym aktorem, ani gwiazdą rocka, ale Senna znajduje w nim coś fascynującego. Kiedy spotkanie dobiega końca, oboje myślą, że już nigdy się nie zobaczą. Nic bardziej mylnego – dokładnie rok później, w dniu kolejnych urodzin Senny – ona i Adam wpadają na siebie ponownie. Czy tym razem im się uda? Życie, podobnie jak urodzinowe prezenty – pełne jest niespodzianek!

Czego życzy sobie kobieta

Fot: mat. pras.

Gatunek: komedia, romans
Produkcja: USA 2017
Reżyseria i scenariusz: Susan Walter
Obsada: Sharon Stone („Casanova po przejściach”, „Nagi

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.