Córka Kim Kardashian debiutuje na wybiegu

Córka Kim Kardashian debiutuje na wybiegu

Fot: Lol Surprise

Choć ma zaledwie pięć lat, jest znana na całym świecie. Jak może być inaczej, w końcu jej tatą jest słynny amerykański raper, a mamą Kim Kardashian.

Życie małej North West możesz oglądać w mediach społecznościowych prawie od samego momentu urodzenia. W szafie North nie brakuje ubrań od najlepszych światowych projektantów, dziewczynka bywa też na najważniejszych eventach branży. Debiut na wybiegu to była tylko kwestia czasu.

Dumni rodzice ogłosili niedawno, że pierwsze profesjonalne przejście po wybiegu ich najstarsza latorośl ma już za sobą. North wyszła jako modelka prezentująca ubrania marki dziecięcej L.O.L Surprise. Była przebrana za „Thrillę” – stylizację będącą hołdem dla kultowego dzisiaj „Thrillera” Michael’a Jackson’a. Na relacjach widać też samą Kim, która głośnymi okrzykami kibicuje córce.

Młoda modelka zniosła cały pokaz z wielkim spokojem. Nic dziwnego – modeling wydaje się mieć w genach. Jej ciotka Kendall jest właśnie główną gwiazdą pokazów w Mediolanie i modelką dla takich marek jak Fendi, Missona czy Versace. Sama North brała już udział w kampanii reklamowej Fendi, razem z mamą i babcią.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz