Cochin

fot. serwis prasowy Cochin

Marka Cochin powstała wiosną 2013 roku. Choć, jak to na naszym rynku bywa, na swoje sukcesy musiała trochę poczekać. Osobą odpowiedzialną za jej rozwój jest Joanna Vidler, która ze swoim partnerem Matem stanowi bardzo zgrany team.

Tekst: Ewa-Żmuda-Jankowska

Pierwszą ich kolekcję zobaczyłam jesienią 2013 roku. Przyznam, że od razu przypadła mi do gustu ze względu na użyte materiały. – „Szyjemy z naturalnych materiałów, tkanin, dzianin, wełen, w większości polskich, ale także sprowadzanych z Hiszpanii i Włoch. Przy projektowaniu współpracują z nami zarówno młodzi technicy ze szkół łódzkich, jak i doświadczeni konstruktorzy. Ja mam marketingowo-reklamowy background i spinam całość” – przyznaje Asia, która decyzję o zajęciu się modą podjęła, wykładając na wyższej uczelni komunikację i marketing na rynku mody.

Cochin ONLY YOU1

fot. serwis prasowy Cochin

Poza biznesem modowym i tworzeniem marki Cochin Asia i Mat prowadzą studio graficzne, gdzie powstaje design (od brandingu po materiały reklamowe) dla innych marek, z różnych branż, nie tylko modowych. Realizują się też muzycznie, pisarsko i uprawiają jogę.

Cały artykuł znajdziecie w ONLY YOU nr 2/2015:

Only You nr 2 2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.