Co słychać w Hotelu Narvil

Hotel Narvil i Lidia Popiel
fot. mat.pras.

O tym, co słychać w Hotelu Narvil Conference & Spa mogli przekonać się goście, którzy w lipcu mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowych warsztatach. Poprowadziła je znana fotografka Lidia Popiel.

Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w malowniczym otoczeniu przyrody, a jednak blisko stolicy – Hotel Narvil Conference & Spa pod Serockiem kusi spragnionych chwili wytchnienia w atrakcyjnych okolicznościach. Położony nad brzegiem Narwi, niedaleko ujścia Bugu, i wydawać by się mogło w samym sercu lasu, pozwala się odprężyć, zrelaksować, a zarazem aktywnie i ciekawie spędzić wolny czas. Możliwości jest wiele – od spacerów i wycieczek rowerowych po urokliwych trasach w okolicy hotelu, poprzez sporty wodne czy rejsy, po bogatą ofertę SPA i w końcu znakomite jedzenie serwowane przez wielokrotnie nagradzaną restaurację Aruana, która zachwyca zarówno smakiem, jak i wyglądem dań. To nie wszystko. Tego lata Hotel Narvil przygotował dla swoich gości cykl spotkań z wyjątkowymi gośćmi. Jednym z nich była znana fotografka Lidia Popiel.

Modelka, która pokochała fotografię i stanęła po drugiej stronie obiektywu. Fotografowała wiele polskich gwiazd, pracowała dla takich magazynów jak „Zwierciadło” czy „Pani”. Podejmuje i wspiera liczne inicjatywy i akcje społeczne. Jest wykładowczynią Warszawskiej Szkoły Filmowej, a także Ambasadorką Polskiego Bursztynu. Niezwykła kobieta i wspaniała artystka – Lidia Popiel. Tego lata swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem za obiektywem aparatu podzieliła się z gośćmi Hotelu Narvil. Wyjątkowe warsztaty odbyły się w lipcu, gromadząc liczne grono uczestników – zarówno biegłych w sztuce fotografii, jak i początkujących w tej dziedzinie.

Pierwszego dnia uczestnicy warsztatów z Lidią Popiel mogli poznać jej dorobek fotograficzny i wiele anegdot towarzyszących tym najbardziej znanym, jak i mniej eksponowanym szerszej publiczności zdjęć fotografki. Inspirującą rozmowę, okraszoną znakomitymi obrazami, przeprowadziła redaktor naczelna Pulsu Piękna Dominika Jaśkowiak.

Drugi dzień poświęcony został praktyce. Mimo że aura nie dopisała i w godzinach przedpołudniowych padał deszcz, uniemożliwiając warsztaty w plenerze, to fantastycznie skonstruowany architektonicznie Hotel Narvil rekompensował niesprzyjającą pogodę. Uczestnicy pod okiem i kierunkiem mistrzyni wykonywali sobie nawzajem portrety. Był też czas na wymianę spostrzeżeń i doświadczeń, na koniec również wspólne zdjęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.