Co kupić rodzicom na rocznicę ślubu?

Rocznica zawarcia sakramentu małżeństwa przez rodziców to bardzo ważne święto dla całej rodziny. Dzieci powinny stanąć na wysokości zadania i wybrać jakiś gustowny prezent, aby stosownie uświetnić tę uroczystość.

Szczególnie jeśli jest to rocznica ślubu 15, 20 czy jeszcze bardziej dostojna, wtedy o podarkach zapomnieć po prostu nie można!

Prezent nieszablonowy

Wiele zależy od zasobności twojego portfela, ponieważ ciekawe prezenty mogą kosztować znacznie więcej. Wiedząc jednak, że rocznica małżeństwa rodziców zbliża się wielkimi krokami, możesz wcześniej zaoszczędzić trochę grosza, aby stanąć na wysokości zadania! Co by mogło sprawić rodzicom sporą przyjemność i zostać zapamiętane na długo? Przedstawimy ci dwa ciekawe pomysły, które warto zrealizować.

Zegarki!

Jeśli pozwolą ci fundusze na zakup trochę droższych rzeczy zdecyduj się na dwa zegarki. Gustowne, skromne, na skórzanym pasku lub bransolecie, zrobią niesamowite wrażenie. Ułożone obok siebie w jednym pudełku z przyczepionym na sznureczku bilecikiem, będą naprawdę wyjątkowym prezentem dla twoich rodziców. Wybór zegarka może też wskazywać na czas, jaki rodzice spędzili i będą dalej spędzać w swoim towarzystwie. Decydując się na taki podarek pamiętaj, aby wybrać dobrej jakości produkt. Zaglądaj więc tylko na wartościowe strony internetowe, na których znajduje się potężna oferta konkretnego sklepu, np. taka jak tutaj https://zegarkicentrum.pl/zegarki-atlantic. Kupując firmowe zegarki, wiesz, że będą służyć bliskim przez wiele lat.

Szklane statuetki

Statuetki szklane lub akrylowe, czy też szklane trofea, to świetny pomysł na uwiecznienie tak ważnej daty, jaką jest rocznica ślubu. Pozłacany lub posrebrzany grawer plus wtopiona w szkło serdeczna dedykacja, robią naprawdę duże wrażenie. Możesz też zamówić statuetkę 3D, w którą zostanie wtopione trójwymiarowe zdjęcie i życzenia. Efekt oszałamiający! Do tego możesz dołożyć stylowe pudełko z eleganckim materiałem w środku.
Taka statuetka zajmie centralne miejsce na półce, czy na kominku i zawsze będzie przypominać o tej pięknej dacie oraz o twojej pamięci i miłości. Oprócz tego prezent tego typu będzie niezwykłym dekorem każdego wnętrza.


Artykuł Partnera

Fot. pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.