Co jest modniejsze, koszulka z awokado czy cytryną?

 

Co jest modniejsze, koszulka z awokado czy cytryną?

Fot: envelope.no

Ubrania z motywem jedzenia to znaczący letni trend, ale co roku modny jest inny motyw. W minionym sezonie must have były ubrania z motywem cytryn, ananasów czy arbuzów. – Jak będzie w tym roku? – pytają fashioniści.

Ich dylemat postanowił rozstrzygnąć portal Lyst, który przeanalizował 5 milionów produktów 12 tysięcy marek i zestawił z tym, czego szukamy w sieci. Jak się okazuje, prawdziwy wielbiciel trendów będzie musiał dodać do swojej garderoby coś z… japońską zupą ramen. To właśnie tego szukają internauci najczęściej, a firmy chętnie odpowiadają na zapotrzebowanie. Ramen zdominowało kolekcje takich marek jak Uniqlo, Azalea i Whistles.

Co jeszcze znalazło się na liście? Drugie miejsce zajął motyw pączków, trzecie awokado. Owoc ten znajdziesz w tym roku na butach, piżamach, torbach czy etui na telefony. Tuż za podium znalazły się banany, głównie za sprawą kultowej już koszulki marki Ganni’s. Koszulkę wyszukuje codziennie nawet kilkaset osób, a wyszukiwanie ubrań z hasłem „banan” wzrosło od zeszłego roku aż o 19 procent.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz