Chusteczki do higieny intymnej

chusteczki do higieny intymnej

Chusteczki do higieny intymnej to wakacyjne must have. Przydają się w podróży, pod namiotem, ale też w domu. Gdy dokuczają upały, można się nimi szybko odświeżyć.

Zapewniają długotrwałe uczucie świeżości intymnych części ciała. Są delikatne i miłe w dotyku. Nie zawierają alkoholu ani barwników. Poręczne, zmieszczą się w każdej damskiej torebce.

Chusteczki do higieny intymnej z wyciągiem z rumianku

Zapewniają długotrwałe uczucie świeżości i czystości intymnych części ciała. Nasączone zostały specjalną formułą zawierającą kwas mlekowy, który pomaga utrzymać fizjologiczne pH sfery intymnej oraz naturalny ekstrakt z rumianka kojący i łagodzący podrażnioną skórę.

Chusteczki do higieny intymnej z wyciągiem z nagietka

Zapewniają długotrwałe uczucie świeżości i czystości intymnych części ciała. Nsączone zostały specjalną formułą zawierającą kwas mlekowy, który przyspiesza odnowę naskórka oraz pomaga utrzymać fizjologiczne pH sfery intymnej. Naturalny ekstrakt z nagietka chroni przed infekcjami, działa kojąco, regenerująco i przeciwzapalnie.

Chusteczki do higieny intymnej z prebiotykiem

Zostały opracowane dla kobiet z wrażliwą skórą, skłonną do alergii, dla kobiet w ciąży i po porodzie. Pielęgnują, odświeżają i oczyszczają miejsca intymne, chroniąc przed wysuszeniem skóry. Prebiotyk oraz kwas mlekowy pomagają utrzymać prawidłowe pH sfery intymnej, stymulują rozwój flory bakteryjnej, nie dopuszczając do rozwoju drobnoustrojów chorobotwórczych.

Cena ok. 2,60 zł. / 1 op. – 10 szt.

Przeczytaj także

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.