Chłonna bielizna od Confitex

bielizna

Fot confitexunderwear.com

Seksowna, elegancka bielizna nowozelandzkiej firmy z pewnością przypadnie do gustu wielu paniom. Jest piękna i przyjmuje znacznie więcej wilgoci niż jej bardziej tradycyjne odpowiedniki.

Jak można wyczytać na stronie firmy, Confitex produkuje „modną, wchłaniającą płyny bieliznę dla kobiet i mężczyzn”. Pierwsza kolekcja dla pań zadebiutowała niedawno na nowozelandzkim Fashion Weeku. Przedstawiciele firmy podkreślają dumnie, że to pierwszy raz, kiedy taka bielizna pojawiła się na wybiegach mody. Całość jest elegancka, uszyta z najwyższej jakości materiałów. W kolekcji znajdziemy zestawy na codzienne wyjścia i eleganckie wieczory. Znajdą się w niej też pierwsze chłonne stringi. Dzięki specjalnej tkaninie, każdy z zestawów może wchłonąć o 50 proc. więcej wilgoci niż tradycyjna bielizna.

Część trafiła już do sprzedaży. Majtki kosztują 34 dolary i produkowane są w różnych stopniach chłonności. Ten najlżejszy wchłonie łyżeczkę płynu na raz, średni 5 łyżeczek, a najwyższy pół szklanki. Confitex na pewno znajdzie klientów. Specjaliści szacują, że problem nietrzymania moczu może dotyczyć nawet połowy kobiet. „Chcemy, aby wszyscy z tym problemem mogli cieszyć się z życia, wolności i niezależności” – powiedział w oświadczeniu prasowym współwłaściciel firmy Mark Davey.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.