Chcesz założyć suknię weselną taką jaką miała Meghan Markle?

Chcesz założyć suknię weselną taką jaką miała Meghan Markle?

Fot: mat. pras.

Już wkrótce będzie można kupić suknię weselną identyczną jak ta, którą Meghan Markle założyła na wesele. Chętne panie muszą jednak przekonać do siebie Stellę McCartney, by ta łaskawie zgodziła się im ją sprzedać.

Zanim Meghan Markle stanęła na ślubnym kobiercu, media przez długie miesiące spekulowały, jaką założy suknię. 19 maja wszystko było już jasne. Zjawiskowa Panna Młoda w kościele wystąpiła w sukni Clare Waight Keller z domu mody Givenchy. Na wesele założyła bardziej skromną, klasyczną sukienkę od Stelli McCartney z wysokim dekoltem i odkrytymi plecami. Obie stylizacje wzbudziły pozytywne komentarze – księżna Sussex była chwalona za elegancję i doskonałe połączenie klasyki z nowoczesnością.

Stella McCartney ogłosiła niedawno, że planuje produkcję ekskluzywnej, limitowanej kolekcji sukienki weselnej Meghan Markle. – “Kiedy pracowałam nad tą suknią z Meghan, wiedziałam, że tworzę coś pięknego. Wiedziałam też, że ludzie będą chcieli ją kupić. To był ten moment, kiedy musiałam zdecydować, czy podzielić się nią z innymi, czy nie dać jej nikomu poza Meghan” – powiedziała Stella McCartney w wywiadzie dla brytyjskiego Vogue, wzbudzając entuzjazm w mediach społecznościowych na całym świecie. Niestety nie wszyscy będą mogli kupić sukienkę. W kolekcji “Made With Love” (ang: zrobione z miłością) znajdziesz 23 białe sukienki dla tradycyjnych Panien Młodych i 23 sukienki w kolorze czarnym, przeznaczone dla mniej ortodoksyjnych kobiet. Będą to sukienki na ślub lub po prostu na eleganckie przyjęcie. Każda z nich będzie kosztować 3500£ czyli ok. 17 tysięcy złotych. Projektantka nie przewiduje zwiększenia produkcji i sama wybierze swoje klientki na prywatnym spotkaniu w Londynie. Zgłoszenia przyjmuje pod adresem mailowym 23oldbond.store@stellamccartney.com.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz