Chcesz kupić królewską tiarę?

Chcesz kupić królewską tiarę?

Fot: The Royal Look For Less

Jeśli chcesz założyć tiarę podobną do tej, którą miała na sobie w dniu ślubu Meghan Markle, donosimy, że możesz. Jest dostępna za około 180 zł w sklepie internetowym.

Chociaż od królewskiego ślubu minęły już prawie dwa miesiące, Harry i Meghan wciąż są w centrum uwagi świata. Media prześcigają się w spekulacjach i doniesieniach. Gdzie książę i księżna byli w podróży poślubnej? Czy Meghan jest już w ciąży, jak spekulują wróżki brytyjskie, i czy na pewno będą bliźniaki? Czy nowa księżna złamała protokół, pokazując się w towarzystwie królowej w sukience odsłaniającej ramiona? Szaleństwo trwa dalej. Stella McCartney projektuje podobną suknię ślubną dla ekskluzywnej grupy wybrańców.Portale plotkarskie analizują każdy ruch Meghan, domy mody naśladują jej styl i produkują podobne ubrania, ludzie robią sobie piegi księżnej w salonie do tatuowania.

Teraz do produktów inspirowanych królewskim ślubem dochodzi tiara. Tak, ta sama tiara w której Meghan powiedziała Harremu sakramentalne „tak”, tylko w znacznie tańszej wersji. Replikę tiary sprzedaje online firma The Royal Look For Less (ang: królewski wygląd za mniej kasy). Nie znajdziesz w niej diamentów pożyczonych od królowej Mary, zostały zastąpione kryształami górskimi. Całość wygląda jednak całkiem elegancko, jeśli tylko znajdziesz okazję, żeby tiarę założyć. Cena to 30 funtów czyli ok. 180 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.