Brwi marzeń. TATOO BROW

makijaż brwi

fot. mat. prasowe

Zbyt jasne, za rzadkie, źle wyregulowane, po prostu nie takie, o jakich marzysz. Brwi. Wiedząc, ile czasu spędzamy na codziennym podkreślaniu ich linii, marka Maybelline New York wprowadza Tattoo Brow

Tattoo Brow od Maybelline New York to gama produktów. Cechuje je unikalna formuła, łatwość użycia oraz długotrwały efekt. Naturalność czy może wyrazisty look? Wystarczy wybrać swój styl i sięgnąć po wybrany produkt Tattoo Brow.

Maybelline Tatto Brow Gel Tint to niepowtarzana formuła żelu peel-off, którego konsystencja oraz precyzyjny aplikator pozwolą szybko i sprawnie rozprowadzić produkt na powierzchni brwi. Wystarczy go ściągnąć po zaaplikowaniu i gotowe! Efektem idealnie podkreślonych brwi możesz cieszyć się nawet przez 3 dni!

Maybelline Tatto Brow Gel to długotrwały efekt, precyzyjna aplikacja i delikatna formuła. Produkt jest wodoodporny, czyli… idealnie nadaje się na lato.

zżel do brwi maybelline

fot. mat. prasowe

Maybelline Tatto Brow Pomade ukryta w poręcznym słoiczku to gwarancja intensywnie napigmentowanych brwi. Wodoodporna formuła sprawia, że przetrzyma nie tylko wodę, ale tarcie i rozmazywanie. Dzięki wygodnemu opakowaniu oraz szczoteczce połączonej z aplikatorem, można odmierzyć potrzebną ilość produktu i precyzyjnie wykonać makijaż brwi.

brow pomade

fot. mat. prasowe

Maybelline Tatto Brow MICROBLADING PEN z efektem microblading to wyjątkowa technologia, która pozwoli na szybką transformację brwi widoczną przez 24 godziny! Dzięki mikro cienkiej końcówce z wypustkami, z łatwością można precyzyjnie zagęścić włoski, aby brwi były gęste i uwydatnione.

mikroblading pen Maybelline

fot. mat. prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.